Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Php Forum Fln filan

bleed82

Öne çıkan mesajlar

Şunu unutma ki siteyi kurmak zor deildir siteye ziyaretçiyi çekmek ve bağlamak en zor iştir.

Siteyi açiyim ziyaretçi gelir diye düşünmek fazla iyimserlik olabilir eğer gerçekten eminsen giriş işe derim. Boşa kürek sallamaktan iyidir.

Forum kurmaya gelince PhpBB forum kurulumları diye Google da Türkçe seçeneğini seçip ararsan birçok dökümana rastlarsın.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

ya sende biraz yaratıcı ol aramalarda

Kurulumu diye arasan çıkıyo bi ton işte herneyse

http://www.scriptci.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=44

al burdan

Lycos.co.uk da php yi destekleyen freehost

Yok paralı ve reklamsız hosting düşünürsen Özel Mesaj at bana.

Sonuçta bol reklamlı biyere kimse girip zevkle zaman geçirmez[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

lycos eger ki ftp destegi veriyorsa sanıyorum olması lazım.ftp den hemen kurabilirsin.

oncelikle adress bar a

ftp://[email protected](adresi iste buraya)

veya cuteftp,bulletproot vs gibi ftp programları ile de ftp yi yazıp gir.kullanıcı adı,sifre soracktır.uyeligini yaz ve karsına cıkan pencerede sana ayrılan belli bir mb alan vardır.

hazır aldıgın forum dosylarını buraya aktaraksın.ornegin forum dosyalarının icinde upload kısmı olur ki bu folderı tumden upload edeceksin ftp ye sonra lycos dan ayarladıın sistene ornek olarak mutos.lycos.co.uk a girdiinde forumun hazır olarak cıkacaktır.bu sekilde kısa bir acıklama yapayım dedim. umarım faydalı olabilir :p[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere development...
Online gaming rulz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...