Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cizimler (tablet)

cakeonroof

Öne çıkan mesajlar

mardox said:
cake harika olmuşlar :)
ilk verdiğin resimlerdeki 3. resimde bi kaç anatomik problem vardı ama ilerki resimlerde onları da halletmişsin.
hobi olarak süper çalışmışsın, belki profesyonel bişler de düşünebilirsin

tesekkurler.profesyonel boyuta tasimak tabiki isterim ama cok cok erken daha.simdilik ole ne eserse neye ozenirsem ne denemek istersem cizip boyayip gelistirmeye calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde resimlerde aynı sorun var, aslında.

daha detay şeyleri gecersek, neden elinden yarım saniye önce kacmış şemsiye tutan eli havada değil, neden kız elinden kacar şemsiyenin arkasından bakmıyoda bize skesi bakış atıyo.

kompozisyonun neresine odaklanıcaz? vektorler neden karman corman, neden abi akı yok.

benım eleştirim budur.

ayrıca neden, saclarda ruzar yonunde ucuşmuyo, neden alan derinliği zayıf, neden anotomide sorunlarvar gibisorularda sorualbilinir, ama aceleye getirmişsin bunları es gecelim demişsin, bende yazdıp es geciyorum gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
genelde resimlerde aynı sorun var, aslında.

daha detay şeyleri gecersek, neden elinden yarım saniye önce kacmış şemsiye tutan eli havada değil, neden kız elinden kacar şemsiyenin arkasından bakmıyoda bize skesi bakış atıyo.

kompozisyonun neresine odaklanıcaz? vektorler neden karman corman, neden abi akı yok.

benım eleştirim budur.

ayrıca neden, saclarda ruzar yonunde ucuşmuyo, neden alan derinliği zayıf, neden anotomide sorunlarvar gibisorularda sorualbilinir, ama aceleye getirmişsin bunları es gecelim demişsin, bende yazdıp es geciyorum gibi.

sag kolunu sakladim uygun poz bulamamak ve tembellikten.bide kiz kor abi en azindan yansitmaya calistim sadece göz akı cizerek yani bize seksi bakis falam atmior.ha genel olarak estetik kaygilar zaten onlar ayri konu.realizmle pek isim yok zaten.birde vektorlerin karman corman olmasi bilincli bi uygulama,derli toplu olmasi gerektigini dusunmuyorum.stilize etmek icin kullandigim yontemlerden biri oda.ama tabi kompozisyon hatalari,alan derinligi belirleme,anatomi vs. onlarca sorun var eet.sadece gozlem ve deneyip yanilma ile ogreniyorum cunki, zamanla diyorum onlar icin.uygulama yaptikca gelisir herhalde.

edit:imla
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:
Bildigin iyi ciziyorsun.. Yakinda is teklifi bile alabilirsin :)..
Saka maka frp konulu temalarda calismak istersen uc ana baslikta haberleselim..
1-Space Opera : bildigin uzay gemileri vs.
2-High-low fantasy (medival) : yuzuklerin efendisi tarzi calismalar.
3-Cthulhu : korku temali calismalar..

sci-fi,space opera,fantasy calisabilirim.fakat horror konusunda pek birsey diyemeyecegim ki cthulhu demissin,siluet olarak bi kac monster tasarimi denemis olsamda render yapmadim hic.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...