Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl mi kablo mu?

Reumer

Öne çıkan mesajlar

Evet gerçektende aylardır tartışılıyor bu konu ve tartışılacak bir kısmıda kalmadı; fiyatlar,performans hepsi ortada artık.
Adsl hakkında tek tartışılacak konu, ISS'lerin maliyetleri düşürüp hizmet kalitesini arttırmakta muvaffak olup olamayacaklarıdır ki bu konuyu önümüzde günlerde net olarak göreceğiz.
Yine de dayanamayıp bir tavsiye yazıyorum,herhalde 3 yıldan fazladır İstanbul'dan kablo kullanmaktayım, açıkçası 64k'lik bağlantı (128 olarak veriliyor şimdilik) seçenek olarak hiç fena değil.Son çıkan kampanyada 1 yıllık sözleşmeyle modem ücretini 10$,2 yıllık sözleşmeyle modem fiyatını 1$'ye getirebilirsiniz.(Sözleşme fehsi halinde 90$ modem parasını ödersiniz.)Ancak 256 ya da 512 kullanmak arzusundaysanız, ADSL'i özellikle fiyat açısından şiddetle tavsiye ediyorum.Şahsen bu sebeplerden dolayı bu ay içinde ADSL'e geçmeye karar verdim.[signature][hline]"si tu n'existais pas déjà, je t'inventerais.."
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bugüne kadar görülmemiş ilginçlikte ve bir okadarda yaratıcı konuyu Paticik Internet bölümüne taşıdığınız için sizlere nekadar teşekkür etsek azdır.

Lakin uzun zamandır paticikte yaratıcı ve tartışılmamış bir konu göremiyorduk teşekkürler..teşekkürler..[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

adsl güzelde telekom sux
sürekli sorun cıkıyor adsl de portların yarısı bozuk
arıyorsun söylüyorsun bişiler geveliyorlar sorun 2-3 gün sonra çözülüyor acil işin olsa sıctın
128k var cokta hızlı degil mesela[signature][hline]"All those moments will be lost in time, like tears in rain..."
Bish'in akıllara durgunlık vericek görüntüsü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...