Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ttnet rezilsiniz!

Faust

Öne çıkan mesajlar

Hakkını yemeyin artık default.htm olarak görünüyor :D[signature][hline]
..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Abi ve Ablama Mutluluklar Dilerim//to "Trojan,Fedaykin"

_o_ _o_ _o_ _o_
..| ....|.....|.....|
./ ./ ../ ../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deedstyger, 05 Mayıs 2004 10:09 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar onu bunu bırakın da..

bu telekomdan kurtulmak için büyük çaplı bir imza kampanyasına girişmenin vakti çoktan gelmedi mi? devrim sadece büyük çaplı protestolarla gerçekleşebilir, biliyorsunuz değil mi? yurtçapında yüzbinlerce ismin katıldığı bir kampanya sonuç getirebilir gibi geliyor bana. devlet o zaman birşeyler yapması gerektiğini anlar. o kadar da düşük düzeyli insanlar yönetmiyor memleketi. sadece hakkımızı toplanıp ifade edemediğimizden alamıyoruz.

hakkımızı istemeliyiz artık. bir sayfa açılmalı ve orada destek veren herkesin isimleri yer almalı. sorunlar belirtilmeli, çözümler gösterilmeli, çünkü bunlar çözümü de göremiyorlar.

bir şeyler yapalım artık.. bu ülkeyi seviyorum, türk olmaktan gurur duyuyorum ama ülkenin yaşayanlarının ülkeyi mahvetmesinden gerçekten bıktım artık.

zamanı olan biri bu konuya el atmalı.. o da sırf bir site & domain alacak, bir sayfa yazacak ve onay verenlerin ad & soyadlarını yazan bir user listesiyle beraber ek olarak yorumlarını gösterecek bir sayfa..

ne diyorsunuz?

evet, telekom yetkililerinin bu tür imza kampanyalarına karşı duyarlılıkları meşhurdur..[signature][hline]before honor is humility.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...