Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mouse Nasırı

Boci

Öne çıkan mesajlar

bende sağ ve sol elimin altında 1er tane 15cmx10cmx3cm boyutlarında dikdörtgen sünger var. normal bildiğiniz süngerleri aldım anneme dışlarına kumaştan kılıf diktirdim ve bikaç senedir kullanıyorum. oyun olsun başka uygulama olsun heryerde cok rahat oluyor yumuşacık:D bide güzel mouse alın ele oturacak boyutta tamamdır hiç bi sorun kalmaz ne acı ne iz hemde beleş, boşa bilekliklere para dökmeyin ince geliyor çünkü. bu bahsettiğim süngerleri 2 kat bile yaparsınız istediiniz zaman kafanıza göre işteB)-
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow said:
bende sağ ve sol elimin altında 1er tane 15cmx10cmx3cm boyutlarında dikdörtgen sünger var. normal bildiğiniz süngerleri aldım anneme dışlarına kumaştan kılıf diktirdim ve bikaç senedir kullanıyorum. oyun olsun başka uygulama olsun heryerde cok rahat oluyor yumuşacık:D bide güzel mouse alın ele oturacak boyutta tamamdır hiç bi sorun kalmaz ne acı ne iz hemde beleş, boşa bilekliklere para dökmeyin ince geliyor çünkü. bu bahsettiğim süngerleri 2 kat bile yaparsınız istediiniz zaman kafanıza göre işteB)-

Scotch Bright temizlik ne rahat, olanlardan mı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow said:

biz sana para ödesek annenin el emeği göz nuru için bizede diker mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu sorun için şey kullanıyordum. Kolları delinmiş bir uzun kollu penyem vardı onun kollarını kesmiştim. Kestiğim kumaşı bir iki makas darbesiyle bir eldiven haline getirmiştim. Gayet rahat oluyordu kolumda ve parmaklarımı kaplamadığı için rahatça kullanabiliyordum mouseu. Çnerilir yani o tür bir kumaş parçası bulabilirseniz :D Bir süre sonra o nasırda gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

biz sana para ödesek annenin el emeği göz nuru için bizede diker mi ?

dostum bu bahsettiğim şey ööle para edecek bişi değilki, yani cok basit bi olay. koltukçulardan falan rahatlıkla bulunabilecek bişi bu sünger(skoçbırayt deil ama;)) istediin boyutlarda ve kalınlıkta kestirecen bi koltukçu dükkanında veya atölyesinde sonrada dışına ona uygun bi kılıf uyduracan tabi dediğim gibi birkaç kat yapmak daha akıllıca ve rahat oluyo cünkü uzun sürede eziliyo malum bilekteki sünger. şimdi sen bu soruyu sorunca dedim, acaba tutarmı bu fikir piyasada patentinimi alsam:D yada bi reklammı hazırlasam şu kanalDde falan cıkanlardan "arayın bi telefonla kapınızda" muhabbeti gibi uyduruk şeyleri 10 katına çakıyolar ya millete>:D<
bu arada tshirt-kazak-penye-bileklik falan kar etmiyor illaki ince geliyor bikaç saatlik kullanımdan sonra bu dediğim sünger işini düşünün derim, mutlaka vardır bi koltukçu yakınlarda gidip kestirin yarım metreye 30cm uzunlugunda 3-4 cm kalınlığında bir parça sonra evde bölersiniz ikiye istediğiniz şekle sokarsınız. dışınada bi kılıf tamamdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...