Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultratv kablonet ve ip değiştirmek

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Siz:"Alo baba yau ben şimdi şu adreste oturan şu şu isimli abonenizim ip adresimi değiştirmek istiyorum?"
Yetkili:"Hemen Efenim...Halledildi yeniden bağlanın"
konuşma biter bide ikinci seçenek ip ler internete bağlanılan aletlerin modem,ethernet,usb port vs vs seri numaralarına göre ip i kaydeder...(en azından öyle olması lazım hatırladığıma göre)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 11 Mayıs 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
Siz:"Alo baba yau ben şimdi şu adreste oturan şu şu isimli abonenizim ip adresimi değiştirmek istiyorum?"
Yetkili:"Hemen Efenim...Halledildi yeniden bağlanın"

valla ultratv de aynen şu cevabı verio zorlayınca : "ben bilmiom nasıl yapılıo, router otomatik yapıo; fişten çekin modemi bekleyin restart atın gibi" 4 senedir olmayan bir cevap veriyorlar.[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...
Sosyal ağlarda paylaş

huashuda :D cok guzel ya :D[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...