Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şaşırtıcı Filmler

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

microcosmos
perfect murder
trainspotting
spun
groove
[signature][hline] YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!!

[Bu mesaj Trojanmistress tarafından 10 Mayıs 2004 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw, mullholland drive, linch'in sonuna dooru toparlamaya çalışıp toparlayamadıı ve "amaan bu da daanık kalsın, nası olsa millet çok derin bi bitiş sanıp 40 gün düşünür üstünde" dedii,saçma sapan bi film bence. haa bu arada bi de blue velvet vardı linchseverler bilir.[signature][hline] YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 10 Mayıs 2004 12:08 tarihinde demiş ki:
jankis çok kolay şaşırıyorsun galiba

memento
usual suspects

hayır abi çok film izliyorum =) ayrıca o yazıklarımın hepsi dumur+ilginçlikler taşıyo

cube'u sakın atlama derim bir arkadaş da belirtmiş zaten[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 10 Mayıs 2004 14:07 tarihinde demiş ki:
lynch in filmleri izlenmez ya, bi bok anla$ilmiyo, oturup kaliyosun..

lost highway, blue velvet.. izlemeyin bunlari..

her an ghaldszar'ın tarafından infaz edilebilirsin dikkat!(katılmıyorum anlamına gelmez :D)[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

"Escape From Alcatraz" oldukca süperdi :)
Özellikle ayrı bir yorum getirtmişti her sahnesi bana...
Türk aklındaki elemanlar,demek ki Amerikada üstün zekalı geçiliyor...hehe[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi film vardı ama adını hatırlamıorum. 80-90 arası çekilmii bir filmdi sanırım. Konusu çok ilginçti. Film zaten tek bir mekanda geçio.

2 tane uzaylı var. İnsan görünümünde. 2 ortak bunlar. Amaçları dünyalı kadınları baştan çıkarmak. Angel yada Buffy'deki vampirleri düşünün. Sürekli yalan söylüolar. Kadın otostop çekerken bu uzaylılardan birinin olduğu bir arabaya rast gelio. Bunu alıolar arabaya. Sonra bişiler oluo uzaylı arabada başroldeki hatundan başka herkesi öldürüo. Arabayla kullanılmayan fabrikaya benzer bir binaya giriolar. Bütün film orda geçio zaten. İlk uzaylı bi ton yalan söylüo ve hakkaten acemi olduğu için kadın buna inanmıo. Sonra bu uzaylının ortağı gelio. O da bi ton yalanlar söylüo işte ben bu adamın doktoruyum falan felan. Sonu çok güzel :D

Bi ismini bulsam söylicem. Digiturk'te showtime da izlemiştim.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...