Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kara Kılıç

TheSilver

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk iki kitabı okuyabildim (Karakılıcın dövülüşü ve Yazgısı) Bence pekde parlak bi seri degil. Olaylar çok bunaltıyor okuyucuyu. Dünya ve atmosferinide pek sewemedim zaten. Simkin dışında ilginç tiplemede yok, kitabı kurtaran tek kişi simkin ve dialogları. HOş onunda ne olduğuna henüz bi karar vermedim. Bir bakıyorsun portakal rengi kumaşı burnunun üzerinde tutmaktan başka bi işe yaramıyor, ama diğer yandan bir bakıyorsun tüm olaylar bunun başının altından çıkıyor/gelişiyor.

Serinin son kitabınıda okuyacaktım (eh standart burada bırakmaz olmaz tribi) da gel gör bu site sorunları çıktı. Bi ara seriyi bitirmeye çalışacağım, belki o zaman düşüncelerim değişir. İkinci kitap çok abuk bi şekilde bitti çünkü, serinin sonunda olayları nasıl bağladığını merak etmiyor diilim. Bizim webserver, server oldugunu farkedip serve etmeye başlar başlamaz 3. kitabı okumayı planlıyorum :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Simkin tasla fizban arasında bir karışımla elde edilmiş bir karakter ve bance kitabın atmosferi falan gayet hoş ayrıca camelot ile falan bağlantılı olması ilginç kitaptaki en hoş nokta ise normal dünyada büyü gücü olmayan insanların Büyücüleri yaktığı gibi merilon (merlin) in büyücüleri getirdigi boyutta aradan zaman gectikten sonrada büyücülerin
büyüsü olmayanları öldürmesi büyüsü olmayanların büyüden kortuğu gibi büyüsü olanlarında olmayanlardan korkması iyi yakalanmış bir nokta.[hline]I'm a lost soul in frp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...