Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moonkin Raid DPS

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

evet benim mana sorunum var henüz 20k lara ulaşamadı manam.

o yüzden OoC ve Intensity 3/3 verdim.

http://www.wowhead.com/?talent=0xRbuqIscdIqb0uZcxcub

talentim bu şu an

nature's focus a 3 verdim garip gelio insanlara ama bilmiorum pushback yemiorum wrath glyph de olunca. gerçi wrath de ne pushback i de neyse.

onun dışında manam arttıgında intensity yi de bırakıcam zaten OoC paso procluo trashlerde nerdeyse ilk hurricane hariç digerleri hep beleşe gelio vs.

zaten glyph olarak wrath moonfire ve is var ama sanırım is ı çıkartıp yerine yine s.fire glyph takıcam daha mantıklı. nie is gluph taktım hatırladıgımı söyleyemicem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
evet benim mana sorunum var henüz 20k lara ulaşamadı manam.

o yüzden OoC ve Intensity 3/3 verdim.

http://www.wowhead.com/?talent=0xRbuqIscdIqb0uZcxcub

talentim bu şu an

nature's focus a 3 verdim garip gelio insanlara ama bilmiorum pushback yemiorum wrath glyph de olunca. gerçi wrath de ne pushback i de neyse.

onun dışında manam arttıgında intensity yi de bırakıcam zaten OoC paso procluo trashlerde nerdeyse ilk hurricane hariç digerleri hep beleşe gelio vs.

zaten glyph olarak wrath moonfire ve is var ama sanırım is ı çıkartıp yerine yine s.fire glyph takıcam daha mantıklı. nie is gluph taktım hatırladıgımı söyleyemicem :D

eet bence de garip :) glyph olarak da SF,MF ve IS optimum raid dps glyphleri şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ama benim critim düşük is glyph takamam o yüzden.

sf mf innervate mi gitsem bari ne blim

Insect Swarm ve Crit ilişkisini çözemedim :)

Innervate'de gerek yok çünkü mana regen'in ne kadar kötü olursa olsun 2 full mana bar kullanacağın boss yok şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

tantun said:
Jachyra said:
Rewendor said:
DPS yapacak o kadar adam varken moonkine mi kaldı dps lik yahu

damage meterin son sırasına demir attığımız gün dediğin doğru olabilir. ama şuan moonkin dps yapıyo, gayette güzel yapıyo.. hemde o kadar adam varken :)
olay sadece damage meter da değil.
3 hit 5 crit, earth and moon, insect swarm, %3 haste vs vs
sanıyorum azımsanıcak bi support değil.
ezmeye gerek yok düzgün oynandıktan sonra her classın her specc i güzeldir :)

(25man için konuşuyorum)
%3 hit SP verdiği için pek anlamı yok,
Earth and Moon'u da unholy DK'lar veriyor,
Insect Swarm'ı zaten glyph'li kullandığın için onun da bi debuff'ı kalmıyor,
Tek raid support: %5 crit ve %3 spl haste, bi de rebirth :)

abi bazı supportlara anlamı yok diye yazmışsında..
şimdi sp zaten veriyo dk zaten veriyo değil olay.
gayette kim ne verirse versin moonkinin supportları bunlardır.
yararlılardır.
başka kim verirse versin?
şöyle düşünsen bi sp ye söylesen "%3 hit i moonkin veriyo pek anlamı yok". ve dk ya desen "%13 damage taken ı moonkin veriyo anlamı yok".
bu şekillerde düşünmemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
http://www.wowhead.com/?talent=0xRbuifscdIqbouZMxcub

talent bu

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Dworgian

armory de bu

incelerseniz neleri düzeltmem gerekir?

gerçi dps im iyi ama daha iyi olabilir mi?

genelde cycle olarak

is+mf+ff s.f s.f spam, eclipse ile wrath spam gidiorum

(bu arada eclipse in 3. puanının çok getirisi olmadıgını okudum bikaç yerde ondan 2/3 verdim, bi de wrath pushback engellemek için restoda pushback engelleyen skille verdim imp motw yerine (illa birinde oluo die)

^^ ty
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

talent bu

armory de bu

genelde cycle olarak

(bu arada eclipse in 3. puanının çok getirisi olmadıgını okudum bikaç yerde ondan 2/3 verdim, bi de wrath pushback engellemek için restoda pushback engelleyen skille verdim imp motw yerine (illa birinde oluo die)

^^ ty

sanırım recountu domine etmenin zamanı geldi
ama hala pushbacke neden bu kadar taktığını anlamadım
zaten %40-50 arası bi critle oynuyoruz (set bonusu raid vs..) wrath genelde ne olduğunu anlamadan spamlenebiliyor ve zaten damage aldığın combatlarda owlkin frenzy var bi ihtimal(barkskin gcd den kalktığı için oda bi seçenek ki çok güzel oldu cd açıldıkça kullan). bence eclipse i fulle SF eclipse çalış. elindeki trinketlerle SF eclipse daha iyi sonuç alırsın. bide mana regeni talentten idare edip(idare etmek ne, bitmiyo) potion of speed kullanmanda yararlı olabilir. heroism+haste potion+.sf eclipse te 30 saniyede recountu yerle bir ediyosun :P(bazen o hızda 30k+ vurarak malygosu döndürüp raidide yerle bir edebilrsin o ayrı :P).
Sosyal ağlarda paylaş

Jachyra said:

sanırım recountu domine etmenin zamanı geldi
ama hala pushbacke neden bu kadar taktığını anlamadım
zaten %40-50 arası bi critle oynuyoruz (set bonusu raid vs..) wrath genelde ne olduğunu anlamadan spamlenebiliyor ve zaten damage aldığın combatlarda owlkin frenzy var bi ihtimal(barkskin gcd den kalktığı için oda bi seçenek ki çok güzel oldu cd açıldıkça kullan). bence eclipse i fulle SF eclipse çalış. elindeki trinketlerle SF eclipse daha iyi sonuç alırsın. bide mana regeni talentten idare edip(idare etmek ne, bitmiyo) potion of speed kullanmanda yararlı olabilir. heroism+haste potion+.sf eclipse te 30 saniyede recountu yerle bir ediyosun :P(bazen o hızda 30k+ vurarak malygosu döndürüp raidide yerle bir edebilrsin o ayrı :P).

ya motw gereksiz die almıorum yoksa alırım ^^

ama barkskin kullanmıodum cycle bozulmasın die bozmaz mı?

bi de wrath spamle sf eclipse git diosun dimi?

son olarak haste pot alıcam evet ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

talent bu

armory de bu

genelde cycle olarak

^^ ty

Jachrya'nın dediklerine katılıyorum.

Resto ağacındaki pushback vs imp motw arasında pek bi fark yok, tamamen kişisel tercih, ben 25man dışında, sık sık 10man ve heroic yaptığım için, ve ortamda resto druid olma ihtimali düşük olduğu için imp motw verdim.

Onun dışında mana regen talent'i Intensity'iyi de, daha önce de söylediğim gibi, almana hiç gerek yok 25man yapıyorsan. Kel Thuzad'da bile mana bitmiyor (bi mana pot içerek ve glyphsiz innervate tabi)

Eclipse'in 3. puanı tartışmalı bir konu hala, ama SF ağırlıklı oynuyorsa(ki şu an ki senin itemlerinin seviyesinde artik SF eclipse'ini kullanman gerekir)3. puan kesin gerekli. Intensity'den gelcek 3 puanı bir ona, bir Celestial focus'a, bir de typhoon'a vermeni öneririm. Haste moonkin için çok önemli, onu arttırman da gerekiyor.

Dediğim gibi gear'ina göre artik SF eclipse'e geçersen dpsin artacaktir. tekrar hatırlatmak amaçlı kullanacağın cycle'i da yazayim istersen

>>>>MF+IS+ wrath spam till eclipse proc+ SF spam during eclipse+ refresh MF when eclipse is in internal cd+ SF spam during eclipse internal cd+ rinse and repeat<<<<
(25man'lerde %99 feral druid olacağı için senin FF atmana gerek yok, onun attığı da sana %3 crit artışı verecektir)

uygulamada ise şöyle görülebilir :)

http://www.youtube.com/watch?v=RzBz9iPATzE

Itemler.. Bir moonkin için en önemli t7 parçaları shoulder ve head, çünkü bir tek bunlar da hit rating var, spirit yok. Bu ikisi olmazsa olmaz. 4set bonus da çok önemli olduğu için, diğer 3'den birini bıracaksın. (ayrıca bizim için meta gem de çok önemli, bir an önce head'i değiştirirsen güzel olur) Genelde leggings bırakılıyor. Burda da spiritsiz çok güzel iki item var, biri Anubrekhan'dan düşen Leggings of Atrophy, diğeri ise şu an oyunda bulunan en iyi moonkin leg'i, Malygos'tan düşen "Leggings of the Wanton Spellcaster".

Kusura bakma ama 25 emblem of valor verip o yüzüğü niye aldigini anlamadim, mp5 bizim için gereksiz bi stat :) offspec'te resto oynasan bile iyi degil. Idol'üne bişey demiyorum bile :) Gerçi Wrath eclipse'le oynuyorum diyordun, niye Wrath idol'ünü almadin emblem of heroismler ile anlamadim ama SF idolü için guildinin 25man Raz kill'lerini sakın kaçırma.
Sosyal ağlarda paylaş

tantun said:
Itemler.. Bir moonkin için en önemli t7 parçaları shoulder ve head, çünkü bir tek bunlar da hit rating var, spirit yok. Bu ikisi olmazsa olmaz. 4set bonus da çok önemli olduğu için, diğer 3'den birini bıracaksın. (ayrıca bizim için meta gem de çok önemli, bir an önce head'i değiştirirsen güzel olur)

haklısın da daha düşmedi t7 bana malesef

tantun said:
Genelde leggings bırakılıyor. Burda da spiritsiz çok güzel iki item var, biri Anubrekhan'dan düşen Leggings of Atrophy, diğeri ise şu an oyunda bulunan en iyi moonkin leg'i, Malygos'tan düşen "Leggings of the Wanton Spellcaster".

bunu head aldıgımda göz önünde bulundurucam saol

tantun said:
Kusura bakma ama 25 emblem of valor verip o yüzüğü niye aldigini anlamadim, mp5 bizim için gereksiz bi stat :) offspec'te resto oynasan bile iyi degil.

Daha ring düşmedi düşeni kapıolar lvl 70 epic vardı ondan daha ii o yüzden aldım :D (bide spirit bize dmg artısı vermio mu? addonda öyle görünüo)

tantun said:
Idol'üne bişey demiyorum bile :) Gerçi Wrath eclipse'le oynuyorum diyordun, niye Wrath idol'ünü almadin emblem of heroismler ile anlamadim ama SF idolü için guildinin 25man Raz kill'lerini sakın kaçırma.

Wrath idol var o an takılı değilmiş sanırsam :D

Ama dediğin diğer idol için beklemedeyim :)

Saol bilgiler için
Sosyal ağlarda paylaş

spiritten %15 dmg geliyor, yani haste ve crit varken aranacak bir stat degil.

Cloth meselesi ise, derdini anlatabilirsen sana bırakırlar Athropy'i. Çünkü, mage ve warlock'larin t7 leg parcasi bundan çok daha iyi, onlar onu tercih ediyorlar. Akli basinda bir oyuncuysa buna dkp harcayacagini sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...