Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baslamak Istiyorum...

vimpir

Öne çıkan mesajlar

ozii_x said:
Dworgian said:
ne bu ev sevdası

bana gelin ben size dvd ye çekim ne kadar dosya varsa

ama gelen bi tatlı fln getirsin :D
,

Biz altın günü yapıyoruz sende gelsene ?

biri altin gunumu dedi :D bak ben çok yemek yerim . zarara girmeyin sonra :D

bu arada yasiyorum. insallah bir ara oyuna girecegim :P 72.9 a demir atmis durumdayim :P %130 rested oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
oyuna girdiginde version 3.0.3 görünüosa yok.

sadece account unu siteden upgrade ediceksin
LICH KING de install var kuruyorum:) of be ne karisik seymis:) siteden keyleri install ettim "Account Type: Wrath of the Lich King Account" herkeze yardimlari icin tesekkur ederim simdi oyunda kanka bulmak kaldi:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
eski patch dosyalarını silmedin umarım

lich king i kurarken bi geri gidip ileri alıo mehter takımı gibi
bisey yapmama gerek yokmus direk devam ediyor oteki patchlerden:) en son hersey bitince artik install etmeme gerek yok dimi formattan sonra program klasorunu backup almam yeterli dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Dworgian said:
eski patch dosyalarını silmedin umarım

lich king i kurarken bi geri gidip ileri alıo mehter takımı gibi
bisey yapmama gerek yokmus direk devam ediyor oteki patchlerden:) en son hersey bitince artik install etmeme gerek yok dimi formattan sonra program klasorunu backup almam yeterli dimi?

Aynen öyle.Hatta klasörü 2-3 dvd ye kopyala,lazım falan olur rahat edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Dworgian said:
aynen

ben her patch sonrası external hdd e en yeni sürümü klasör olarak atıorum mesela
Peki sizler hangi serverda oynuyorsunuz ultimaya alismis birisi olarak cok zorlandim bi fisher olamadim dun mesela:) of pof afra tafra:)

eğer ultimaya alışmış ve ultima tarzını seviyorsan darkfall u bekle ultimayı yapan adamlardan ultima tarzına yakın bir mmorpg olacak, ev alınacak player lootlanabilecek vs. 22.01.2009 çıkış tarihi.
Sosyal ağlarda paylaş

QoS said:
vimpir said:
Dworgian said:
aynen

ben her patch sonrası external hdd e en yeni sürümü klasör olarak atıorum mesela
Peki sizler hangi serverda oynuyorsunuz ultimaya alismis birisi olarak cok zorlandim bi fisher olamadim dun mesela:) of pof afra tafra:)

eğer ultimaya alışmış ve ultima tarzını seviyorsan darkfall u bekle ultimayı yapan adamlardan ultima tarzına yakın bir mmorpg olacak, ev alınacak player lootlanabilecek vs. 22.01.2009 çıkış tarihi.
simdi buna cok para gomdum hem daha guzel bence sadece alismam gerekicek tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ozii_x said:
Size geleyim beraber kasalım istersen ^^

abi bende sanıyorum 5 li hub var

1mb baglantı var

4 x 256 kaldırır

bi gece yapalım 4 kişi debelenelim sabaha kadar lol

ama ailem ne der onu çözemiorum :D

Biz öyle sevmiyoruz Adeks misali wow odası olcak hepimizi kitlicekler sabaha kim çıkıosa çıksın :) ama gece hep beraberiz. Kasarız 80 leriz..
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:
Dworgian said:
ben bl deyim. bl de çok türk var. ama sıra çok oluo akşam girişte. bi de millet "türk çok lamer çok" dio bilemem biz memnunuz.

bl : burning legion
Bl de char acicam simdi msn adresini istesem mumkunmudur?

BL de sakın açma... açıcaksan daha fresh ve türk guildi olan realmler seç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...