Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telnet Server Kurulumu - ?

odchu

Öne çıkan mesajlar

Telnet hakkında bildikleriniz nedir? Nası iki bilgisayar birbirine bağlanır, nasıl mesaj atılır; telnet serverı nasıl kurulur?

Nete baktım biraz ama bulabildiklerim ya unixlinux la ilgili ya da karşı bilgisayarın admin yönetimiyle...

Uğraşamam yazmaya derseniz bir iki link yeterli olacaktır...[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

1. yanlış yere açmışsınız güzel kardeşim
2. Windows versiyonumuz ne ? buna bağlı olarak sistemde var bile olabilir telnet server da o bakımdan ..
3. kaldı ki ne yapacaksınız telnet server ı ? belki amaca uygun başka bişi önerebiliriz ...

[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...

[Bu mesaj neterrorist tarafından 10 Mayıs 2004 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
odchu, 09 Mayıs 2004 20:20 tarihinde demiş ki:

Telnet hakkında bildikleriniz nedir? Nası iki bilgisayar birbirine bağlanır, nasıl mesaj atılır; telnet serverı nasıl kurulur?

Nete baktım biraz ama bulabildiklerim ya unixlinux la ilgili ya da karşı bilgisayarın admin yönetimiyle...

Uğraşamam yazmaya derseniz bir iki link yeterli olacaktır...

.: İşletim sistemi Windows XP Pro -eng versiyon, sadece öğrenme niyetindeyim telneti...

[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

bak güzel kardeşim telnet serveri diye bir şey yok telnet potansiyel client(istemci) dir kendisini kabul eden tüm portlara zırt diye bağlanabilir hani senin chat yapman gibi bişi portlara bilgi yollarsın o yüzden telnet serveri yanlış tabir olaki remote olarak bilgisayar yönetmek için pc ye bi kaç servis kurulur windowsta bu ntlerde var gibi hatırlıorum bide msremotecontrol yüklenir çatır çatır bilgisayar kontrol edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...