Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

enhance shaman hit cap

Lorrotar

Öne çıkan mesajlar

alp ben de expertise düşünüyordum ama hit gittim. beyaz attacklarda %5 6 missliyorum şu anda. dodge oranı %2 3 gibi birşey. eğer hit yerine expertise gitseydim %2 3 dodge olmayacaktı ama miss %12 13 lerde oluyordu. kendimce böyle bir mantık yürüttüm. oldu gibi sanki. :)
Sosyal ağlarda paylaş

saçma değil abi dpsi sadece windfury ile yapmıyorsun recounttan her ayrıntıyı takip ediyorum ben. wf en fazla 2 3 kere dodgeluyor. ama dpsin asıl kaynagı olan mele dpsi çok fazla boostluyorsun %5-6 miss düşürürek. ki zaten spell hitin de max. ortalama bi expertise değeriyle hite yüklenmek ben de daha iyi sonuç verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle saçma oluyorki; 32.79 expertise sana -1%dodge veriyor, hem autohiti hemde windfury vesayreyi etkiliyor, 32.79 hit ise (spell hit capin üstünden bahsediyorum) sana sadece white dmgı etkileyecek şekilde -1%miss veriyor, e hit ve expertisein item levela etkisi aynı olduğuna göre her türlü zarar ediyosun hite abanarak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi moblar arkadan parryleyemiyo onu da hesaba kat,şöyle oluyoki mobun %10 dodgelama şansı varsa %20 miss şansın var senin miss dodge un 2 katı kadar varyani tam rakamı bilmiyorum.ama ben yinede +8hit +8 expertise giddiyorum çünkü safi hit veren trinketler itemlar falan oluyo.turuncu gem sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

parryi zaten katmıyorum o hesaba, dediğim şey şu özetle +14% hit e ulaştıktan sonra hit yerine 6.5% dodge reductiona kasmak gerekiyor, ondan sonra ister hite kasın ister crite veya ap a, ben criti tercih ettim hem spell hemde meleeyi etkilediği için, pek bilmiyorum expertise cap ve spell hit cape ulaştıktan sonra hangi statın ağır bastığını
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...