Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Reklam? (ne reklamı)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

reklamı izlemedim arkadaşımdan duydum... böyle ufak bi çocuk varmış 3 tane de liseli güzel kız mı ne varmış çocuk bişi yapıyomuş kızlar aşağılıyomuş çocuk cebinden gofreti çıkarıyomuş kızlar vov falan oluyomuş öyle bi reklam yani özetle... gofretmi değilmi bilmiyorum ama reklamın olayı bu yani ne reklamı olduğunu anlayan varsa bana söyleyebilir mi?[signature][hline]BOccOB, 25 Nisan 2004 22:26 tarihinde dönem ödevi yapılacak güzel bir program arayan arkadaşımıza demiş ki:
Ben paint le yapıyorum, biraz zor oluyor ama olsun
Sosyal ağlarda paylaş

bi kek reklamı o da, hangisi olduğu aklımda kalmamış, bu da demektir ki reklam başarısız olmuş :)[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

gofret diil o kek reklamı,hani şu dan kek falan gibi kekler oluo ya onlardan ismini hatırlayamadım şimdi, salak bi reklam ama.[signature][hline] YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ordaki kızlardan biri tanıdık da merak ettim internetten bulursam indircem[signature][hline]BOccOB, 25 Nisan 2004 22:26 tarihinde dönem ödevi yapılacak güzel bir program arayan arkadaşımıza demiş ki:
Ben paint le yapıyorum, biraz zor oluyor ama olsun
Sosyal ağlarda paylaş

hah buldum piyakek galiba[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...