Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter hybrid talent

Adrassil

Öne çıkan mesajlar

Forme said:
Expose Weakness bence en önemli talentimiz, bende neredeyse sürekli proc olarak dolaşıyorum hiç kapanmıyor. tüm enchant ve gemleride agility abandım. onu kesin 3 lemeniz lazım

2/3 EW ile 3/3 EW arasındaki fark çok çok az. İstersen combatlog tutup yükle wws raporlarından kendin gör. 2/3 ile EW buffı hiç düşmüyor. En azından benim için EW ye harcanan 3. puan çöpe atılmış demek. Ha gear çok kötüdür, crit şansı düşüktür vs o zaman anlarım.

cy-x said:
wyvern immune oluyosa noxious sting işe yariyomuki her 5 hedeften 4 tanesi immune zaten

freemoon anlatmış aslında ama bende açıkalıyayım istedim. serpent sting kullanıcaksın mecburen (steady shot +%10 dmg veriyor çünkü. serpent sting immune olan boss yok şu an oyunda. sting olduğu sürece %3 fazla vurucaksın işte. neresini anlamak zor bunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel verdiğin bütün bilgiler için teşekkür ederim .Sanırım paticiği takip eden bütün hunter arkadaşlar baya bir şey öğrenmiştir yazdıklarından . Şahsen yazdıkların benim için çok aydınlatıcı oldu .Lütfen bu topic veya başka bir topic altında bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam edersen sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
freemoon anlatmış aslında ama bende açıkalıyayım istedim. serpent sting kullanıcaksın mecburen (steady shot +%10 dmg veriyor çünkü. serpent sting immune olan boss yok şu an oyunda. sting olduğu sürece %3 fazla vurucaksın işte. neresini anlamak zor bunun ?

serpentle calistigini bilmiyodum, ogrenmis olduk tesekkurler . ne sinirleniyon :D
Sosyal ağlarda paylaş

sinirlendiğim falan yok ta, bi okusan önce talenti güzelcene hiç bunlara gerek kalmıycak.

said:
Noxious Stings Rank 3
If Wyvern Sting is dispelled, the dispeller is also afflicted by Wyvern Sting lasting 50% of the duration remaining, and increases all damage done by you on targets afflicted by your Serpent Sting by 3%.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda raid ortamında moth deneme şansım oldu . dps açısından kesinlikle kediden daha iyi. şu an benim için sıralama moth > wasp > cat diye gidiyor. haftaya raptor denemeyi düşünüyorum.

moth kediden yaklaşın %15 daha fazla dps sağlıyo. bu arada raidte feral druid yokken minor armor debuff için wasp kullanıyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
sonunda raid ortamında moth deneme şansım oldu . dps açısından kesinlikle kediden daha iyi. şu an benim için sıralama moth > wasp > cat diye gidiyor. haftaya raptor denemeyi düşünüyorum.

moth kediden yaklaşın %15 daha fazla dps sağlıyo. bu arada raidte feral druid yokken minor armor debuff için wasp kullanıyorum hala.

Wasp çok rahatsız edici bir hayvan kanat çırpması insanın gözünü bozuyor aynen Zg den aldığımız bat gibi, bide sanırım diğer petlerden görüntü olarak biraz daha büyük yada benim tame ettiğim küçülmedi hemen bir soru sorayım sunder armor ve diğer armor debuffları ile waspın debuff çakışmıyor demi .Bende raptor var bende yarın deneyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

bunu niye buraya yazıyorum bilmiyorum ama survival ile ilgili tartışmaların hepsi burda geçmişti burdan devam etsin yeni başlık açmayalım diye düşündüm.

geyiğine wintergrasp savaşına girmiştim, ilk orda dikkatimi çekti. explosive shot normalden daha az vuruyor gibi geldi. biraz araştırınca bunu buldum. Explosive shot yaklaşık %10 civarı daha az vuruyor geçen haftaya göre. Toplam dpste olan düşüş ise %5e ulaşabiliyor.

said:
We made a hotfix recently to lower the coefficient of Explosive Shot. Sorry we didn't get a chance to announce the change ahead of time. We don't typically do patch notes for hotfixes so we don't have a system in place to always broadcast these before they happen.

We are in the process of making some changes to get damage done more in parity (in PvP and PvE). If there are other classes far ahead of you on the damage meters, chances are good they will see some nerfs to their damage soon too.

Overall, we are trying to make changes in a more timely manner so that players won't feel like they are stuck with a bug or other issue forever. We won't be able to get every issue fixed overnight, but it's a start.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane mageler dps de aşşağılarken nerf yemek cidden saçmalık ya.

Dün ben de aynan 1 gün boyunca paranoyak bir şekilde gearımı inceledim, talentlerimi incelerim, attığım explosive shot ın rankını inceledim, trainer a gittim respec atmistim falan, 1-2 saat paranoyak takıldım bende mi sorun diye, nie az vuruyor diye.

Kafası güzel o Ghostcrawler başta olmak üzere blizz tayfasının, fazla yaşamazlar bu kadar bedduayla.
Sosyal ağlarda paylaş

patchwerkte gecen hafta 5800 dps yaparken bu hafta 5400e düştüm ben. üstüne üstlük geçen hafta haste pot kullanmamıştım. pet olarak bu hafta wasp yerine moth kullandım ve feral druid yoktu raidte. onun yerine moonkin vardı ama faeri fire kullandımı bilmiyorum. minor armor debuff olup olmaması bu kadar dps farkına yola açarmı bilemiyorum şu an ama 400 dps ciddi bir rakam açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...