Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kararsızlık hastalığı

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Hayatımın son 5 ayında o kadar kararsızım ki inanılmaz boyutlarda ve kafayı yicem :)Şuan bi kızla çıkıyorum ama sevmiyorum.Haftalık iliski tarzında.Yanındayken mutlu deyilim, sıkılıyorum ve çok belli oluo bu.Ayrılmak istiyorum 1 saat sonra vazgeçiyorum.Okuldaki elemanlarla bulusuyoruz geçen gün sinemadan önce yemek yiyicektik 3 farklı mekan değiştirik benim yüzümden :).Alkol almaya karar veriyoruz, gene benim yüzümden poşete girmiş şeyler değişiyor :) Arkadaşta kalıcam mesela akşam gitsem mi gitmesem mi gün boyunca onu düşünüyorum niye düşünüyosam. Hayatımda kararlar verirkende böyleyim.Bunları 4278473242 tane örnek daha verebilirim :).Kısacası bayılcam artık :) Bir şey yapmam lazım :S
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
bence biraz kontrol manyaklığı var sende. Belki de mükemmeliyetçilik, en iyisi olsun istiyoken bi nane olmuyo falan. Akışına bırak. (klişe oldu idare et)

Mükemmeliyetçilik??? Mükemmeliyetçi adam mükemmeli bilir, ve kararlı bir şekilde ona yönelir.
Burda ya bir kıl kişilik başlangıcı görüyoruz, yada kıl bir dönem geçiren bir kişi ile karşı karşıyayız...

=oP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...