Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Voleybol Bayanlar 4'lü final

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

evet sezonu ilk 4 te bitiren eczacı,vakıfbank,beşiktaş ve yeşilyurt, 4lü finallere başladı ve bu finallerin muğlada oynan ilk etabı şu anda oynanan eczacı-vakıfbank maçıyla sona erecek.

futbolda bizi üzen beşiktaş ilk maçında vakıfbankı(avrupada 2. kupada şampiyon oldular bu sene) 3-0 , eczacıbaşını(ligde de tek mağlubiyetlerini bizden almışlardı) 3-1 ve bugün de yeşilyurtu 3-1 yendiler.

ne yazık ki bu maçları tv vermediği için izleyemedik ama helal olsun kızlara :)

2. etap antalyada oynanacak proğram şöyle(maçlar trt3 ten izlenecek çok şükür bu etabı izleyebileceğiz)

07 MAYIS 2004 CUMA
16:30 BEŞİKTAŞ VAKIF-GÜNEŞ
19:00 YEŞİLYURT ECZACIBAŞI

08 MAYIS 2004 CUMARTESİ
16:30 VAKIF-GÜNEŞ YEŞİLYURT
19:00 ECZACIBAŞI BEŞİKTAŞ

09 MAYIS 2004 PAZAR
17:30 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ
19:30 VAKIF-GÜNEŞ ECZACIBAŞI

[Bu mesaj Raid3r tarafından 04 Mayıs 2004 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işin ilginç yanı geçen sezon son anda kümede kalmıştı takım(gsyi yenmiştik onlar küme düşecekti ama küme düşme kalkmıştı) ve şimdi süper bir durumda takım :) ve 4lü finalde 3/3 beklemiyordum açıkçası büyük bir sürpriz oldu. hala daha şampiyonluk şansımız diğerlerine oranla daha az çünkü çok iyi takımlar. ama şansımız var bizim de

dediğim gibi ligde eczacıyı yenen tek takımız. vakıfbank maçı da 2-0 öne geçötikten sonra 2-3 vermiştik. iyi bir takımız yani.

neyse hadi hayırlısı antalyada 2/3 yaparsak şampiyonuz :)

bu arada 3.lük garantilendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlarımız benim 2012'de başkan olacağımı duyunca çok heyecanlanmış. Az önce takımımızın menajeri Sn. Abdullah Gümüşbaş'la konuştum "kızların suratına sayenizde tebessüm geldi. Bu haberden sonra daha bi moralle oynayacaklar" diyor. Ayrıca "Hiç merak etmeyim şampiyon olacaz." dedi. Buradan Tüm Beşiktaşlılara bu müjdeyi vermek isterim.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..