Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk gruplarının mp3leri

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir searching modundayım etrafta(siteler, kazaa vs.) türk metal gruplarına ait mp3ler arıorum. Ancak Rockthenations'ın sitesinden indirdiklerim dışında hiç birşey bulamadım sitelerde. metalmonster'daki mp3linkleri de çalışmadı bende. Şimdik sizden yardım; site adı vs. bişeyler diliorum yüce patihalkı. Bana asafated solitude the fotuna ve bunlar gibi türk gruplarının mp3leri lazım.[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre Türk Gruplarin Cd lerini alin zaten ucuz. Adamlar bu korsan yüzünden çok satamiyorlar :(eğer onlarin cd lerini alirsak onlarin daha uzun yaşamasini sağlariz boylece biz onlari dinlemiş oluruz hemde onlar giden paralarla belki daha kaliteli tonlarlar ile kayit yaparlar :)[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky

[Bu mesaj Ati tarafından 06 Mayıs 2004 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ii de şöle bi olay var müziğini bilmediğim gruplar da var birsürü ama şiddetle dinlemek istiorum. e bunları bilmeden ben albümleri alamam ki, enazından 1-2mp3le tanıtılmları lazım nette. bilmediğim şeyi neden alayım[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...