Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bişi merak ediyorum.

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

ülen bunca yıldır bizde buranın üyesiyiz. bizde her muabbetteyiz bi kerede birisi çıkıp dogum gunumuzde iiki doğdun falan desin. ne la bu. Fake account ile kendinizimi boostluyosunz napıyosunuz. Bende istiyorum yani. not edin. 8 Eylül doğum günüm. bekliyorum. duvarınıza poster asın bişi yapın lütfen :( kırmayın beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende 2002 lerden beri bu ortamın içindeyim. Paticikteyim Çok eskiden beri.burayı terk etmiş veya halen duran tayfayla beraber çok hoş sohbetlerim oldu .UO oynadıydık beraber.Ama benide kimse hatirlamaz tanımaz valla . bi keresinde biri konuşma lan yeni gelme lavuk demişti.o kadar üzülmüştümki saygısızlığına =/. neyse sonra baktı fln heralde anladı ayarlarda infoda yazıyo tarih. abi çok pardon ya fln dedi bende sorun değil. post kasmadım .Zenci kaldım dedim =o
Sosyal ağlarda paylaş

Ancalagan said:
Abi bende 2002 lerden beri bu ortamın içindeyim. Paticikteyim Çok eskiden beri.burayı terk etmiş veya halen duran tayfayla beraber çok hoş sohbetlerim oldu .UO oynadıydık beraber.Ama benide kimse hatirlamaz tanımaz valla . bi keresinde biri konuşma lan yeni gelme lavuk demişti.o kadar üzülmüştümki saygısızlığına =/. neyse sonra baktı fln heralde anladı ayarlarda infoda yazıyo tarih. abi çok pardon ya fln dedi bende sorun değil. post kasmadım .Zenci kaldım dedim =o

benimde öle bi anım var,
under cons. döneminden sonra baya bi yeni gelenlerin beni tanımaması ilginçti, üstüne madalya falanda olmayınca ilk başta harasslandım, tabi infoya bakmak gerek bazen nedir ne diildir
2001 üyesiyim 700 küsür mesaj war öle boş boş;
katılıyorum , evet, güzelmiş gibi postlar atmadıgımdan gelmedi bize bişi.
respect öncelikle.
/spompas
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman sen benim nicki bilirsin ^Cromex^bendim. Taverna nın kurulması fln hepsi benim fikrimdi.beraber çalıştık arkadaşlarla Binevi active QW lik görevi üstlenmiştim. günde 3 saat online tavernde rp yapıyorumdum herkezle .. Cons fln hatırlar :)

neyse o değilde ... napalım işte .hata ettik aslında ben çok okudum çok az post attım oda çok polemiğe girmek istemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyma iyidir.

Kıyma etin çok ince şekilde makinada ya da elle çekilmiş haline denir. Ülkemizde yaygın olarak dana, koyun ve kuzudan elde edilir, hindi ve tavuk kıymasına da rastlamak mümkündür. Çekme işleminde kıyma makinesi, dişli öğütücü, zırh veya mutfak robotu gibi cihazlar kullanılabilir.
Türk mutfağında kıyma değişik yemeklerde kullanılır. Bunlardan bazıları Ali Nazik, tarhana çorbası, karnıyarık ve her türlü köfte yemeğidir.

Kıymadan daha ince çekilmiş iyi kalite et çiğköfte için kullanılır. Bu tür et özellikle çiğköftelik et olarak anılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...