Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 sorum var.

Whiplash114

Öne çıkan mesajlar

şimdi 3 sorum var.

neden küçük çocuklar kaydırağa ters birşekilde zorla tırmanıp aynı yerden ayaklarının pisiyle kayar?

neden insanlar parklarda ki bankları tekmeler ve tahtalarını kırıp ya da söküp 10 metre ilerilere atar?

neden yolda düzgünce yürümeyi başaramayıp kenardaki çöp kutularını tekmeleyip içindekileri yere döker?

saolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Whiplash114 said:
şimdi 3 sorum var.

neden küçük çocuklar kaydırağa ters birşekilde zorla tırmanıp aynı yerden ayaklarının pisiyle kayar?

neden insanlar parklarda ki bankları tekmeler ve tahtalarını kırıp ya da söküp 10 metre ilerilere atar?

neden yolda düzgünce yürümeyi başaramayıp kenardaki çöp kutularını tekmeleyip içindekileri yere döker?

saolun.

son ikisini görmedim o kadar çok fakat ilkini ben de yapardım. mücadele sonuçta merdivenden çıkıp kaymanın eğlence dışında bir olayı yok. bir yerden koşarak tırmanmak zevkli ama çıkamama ihtimalinin de olması önemli bir faktör
Sosyal ağlarda paylaş

Cocuklar kaydiraga tersten tirmanir, siraya girmemek ve diger cocuklardan önce tekrar kaymak icin. Aksi durumlarda kaydiraga tersten tirmanmak da bi nevi oyundur, kolay olmayan her is cocuklar icin oyun.

Sen son zamanlarda parklarda fln cok takildin heralde =) Kaydirak, bank, cöp kutusu fln hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...