Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belçika - Türkiye A Milli Dostluk Maçı

resata

Öne çıkan mesajlar

Ya nedir bu bizim İlker Yasindan çektiğimiz ya herif bi replik tutturmuş her oyuncu iyi oynanyan oyuncu için aynı şeyi söylüyor..Gerçi onun TAlat Tokatlarunu da unutmadık zaten de bir spiker bi maçı bu kadar mı katleder be!!!Bi de herif spor müdürlüğü yapıyor öffff!!![signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız harbi iğrenç yazmışım ya herif Deniz için Tolga için Zafer Biryol için hep aynı şeyi soluyordu işte iyi oyunuyla bu takımı hakketiğini gösterdi ve değişmezi olacağını gösterdi bla bla

P.S:Eşekler değil ben kovalayacam şimdi radcık:D[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Kral Badouin (Roi Badouin) Stadyumu'nda oynanan Belçika-Türkiye maçını izleyen sporseverlerden birinin elinde Türk Bayrağı olduğu halde tel örgülere çıkmasına başta arkadaşları ve diğer Türk sporseverler (ultrAslan-Avrupa) "Türkiye'yi rezil ettin!" diye karşı çıktılar.

Polisin ve güvenlik kuvvetlerinin çağrılarına kulak asmayan fanatik taraftarı arkadaşları tel örgülerden aşağı yaka paça indirerek fena halde tartakladılar (Bizim burda yapmaya calistigimiz sey, o kisiyi asagi indirmek, öbür türlü ceza alicakti, polis gelmisti cünkü, Bizim de yani ultrAslan-avrupanin da milliyetcilik damari tuttu, bizden biri onu asagi cekerken kolyesi koptu bu vatandasin ,ona sinirlendi, sonra kavga basladi. onun arkadaslari da yukardan yardima geldi,) Polisin ve seyircilerin gözü önünde cereyan eden bu olaya müdahale eden polis ve güvenlik kuvvetleri (müdahele falan etmediler, geldiler orda dikildiler taraftarların hışmına uğrayan Türk sporseveri tel örgülerden stad içine alarak nefes almasını sağlayarak tedavi etti.(hayir, orada kapi acildi, arkadaslari disaricikarttilar biz kavgadayken)

Türk sporseverlerin hışmından zor kurtulan Türk sporseverin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

SORUŞTURMA AÇILDI

Öte yandan A Milli Futbol Takımı'nın 27 Nisan Salı günü akşamı Kral Badouin Stadı'ndaki çalışmasını izlemek isteyen Türk sporseverlerin içeri alınmaması üzerine çıkan olaylarla ilgili olarak Brüksel polisi 12 kişiyi gözaltına alıp, sorguladıktan sonra serbest bıraktı. Haklarında soruşturma açılan 12 Türk sporsever, devlet malına zarar vermek ve olay çıkarmak ile suçlanıyorlar.

gözaltina alma olayi diye bisey de duymadim...
sadece ben macin basinda mesale yaktim diye kimligi mi istediler, adimi soyadimi dogum tarihimi vs. aldilar, okadar baskada bisi yoktu...

bu kavga konusunu burda kapatin lütfen, konusulanlar türkiyenin ayibidir... bu yüzden gereken kisiler lütfen bu topic i kitlesinler, yalan yanlis seylerin konusulup hakkimizda olumsuz haber cikmasini istemioruz..[signature][hline]ultraslan-Avrupa HERYERDEYIZ !!!
Almanya...
Sosyal ağlarda paylaş

yıldırayın gol çok güzeldi estetik açısından..
ayrıca saha o kadar tatlıydı ki dvd almıştım maçın bitmesini bekledim yani gidip futbol oynayasın geliyor o kadar güzel bir saha.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...