Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard Authenticator

zooz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, dün Blizzard Authenticator'lar elime ulaştı hesabımba aktifleştirdikten sonra ne yapsam hesabıma giremiyorum şifre yada accound name yanlış diyor ;accound manegement de serial i girerken 14-*******-4 şeklinde olan seriali çizgiler olmadan girdim bundan olabilirmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten çizgili halini kabul etmiyor. Çizgisiz giriyorsun.

Oyuna değil account management kısmına girmeye çalış. Şuan oyun serverları zaten yok bir yere giremessin.

Edit: Birde umarım şifre bölümüne o aletteki şifreyi yazmıyorsundur. Çünkü şifren değişmedi. Sen gene eski hesap adın ve şifreni gireceksin, 2. bir şifre penceresi açılacak ondan sonra o aletteki şifreyi gireceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen dediğiniz gibi yapıyorum, girmiyor anlamadım nerde hata var account management'e de girmiyor ne yazıkki ,Blizzard support a mesaj attım ama cevap gelmedi daha ,kuzenimin hesabından gm'e mesaj attım suppot a yazmalısınız oyun içinden müdahele edemem dedi bekliyoruz :(
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:
Hakkaten auth'un urettigi 6 digit sifreyi girmiyosun di mi password diye? Aman derim klasik hatadir.

Hayır normal adımı ve password ü girdikten sonra bir kutu açılıyor oraya giriyorum hata veriyor üçünden biri yanlış diyor :(...
Zaten bir tane lvl70 karekterim vardı kim çalacak, durup duruken başımıza iş aldık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...