Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok ilginçti

Arma

Öne çıkan mesajlar

2 araba peşpeşe gidiyordu. Arkadaki arabada müzik son ses açık, camdan dışarı çıkmış oynayan tipler vardı. Öndeki arabada ise onları yine camdan dışarı çıkmış bir vaziyette kameraya çeken bir adam vardı.
Sonra oturup, izlediler mi? İzledilerse neler hissettiler çok merak ediyorum.
Şimdi uyumaya gidiyorum. Umarım rüyamda onları görmem.
Sosyal ağlarda paylaş

olum ben yol kenarında yürüyorum bigün yanımdan bi araba geçti ama yarıldım gülmekten :D sadfsad

garip yeşil renkte bi şahinin içinde tek başına genç bi çocuk şarkının sesini açmış baya bi dışardan rahat duyuluyo.. eller havada (iki elide) zıplaya zıplaya oynuyo ve bunları arabanın içinde yapıyo :D asşldfkasd çocuğun tipemi gülsem içinde oynamasınamı gülsem içinde oynadığı arabayamı gülsem şaşırdım :D sadfasdf

X(
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bir kere yolda, sabahın köründe yürürken 3 tane ford fieasta görmüştüm peşpeşe giden. şirket arabalarıdır falan dedim. birisi 34, birisi 55 diğeri 22 plaka idi.

bir kerede gecenin köründe yürürken bir sitenin otoparkından geçerken 16 elm xxx diye bir plaka görmüştüm. "hahah şimdi fredy çıkarmış karşıma" diye taşak geçtim kendimle, 3 araba geçtim 16 elm xxx diye bir araba daha gördüm, az kalsın altıma ediyordum.

gerçek ha bu ikisi de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...