Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paypal

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Rapidshare alıcam istemeyerekte olsa paypal hesabı açtım. Hesabinizi active etmek icin kredi kartınızın hesap ekstresinde ki 4 haneli şifreyi giriniz yazdı. Oha dedim ay sonunumu bekliyicem bunun için. Sonra aklıma geldi internet bankacılığı girdim baktım . Açalı 2 günü geçmiş hala birşey gelmemiş. E ne aptal birşeydir bu paypal yahu kredi kartıyla ödeme niye koymazlar ne getirisi var bize bu aptal paypal'ın ?
Birde kaç günde geliyor şifre bir bilginiz varmı ?

Autodesk Maya 2009 diye bir program çekmem lazım ödevim var Cuma'ya kadar yapmam lazım yapamiyorum. Torrent'ini de bulamadım. Patlıyıcaz :S
Sosyal ağlarda paylaş

ben de daha yeni kredi kartımı ekledim... ekledikten bi kac saat sonra geldi bana... tabii internet bankacılıgı acmamısım =), telefonla aradım, kadın paypal odemesinin gozuktugunu ama ustundeki numarayı soyleyemeyeceklerini soyledi ehueh... simdi bekliyorum internet bankacılıgını actırıcam...
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
o 4 digit number kredi kartının senin olduğunun ispati için gerekli, bankaya telefon edersen söylüyolar. o 4 haneli numarayı yazmadanda 250 dolara kadar alışveri yapabiliyosun diye biliyorum,ama unverified olduğun bazı yerler kabul etmeyebiliyo vs.

Benim bildiğim heryerde 250$'a kadar yapılabiliniyor diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...