Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

annemin öğrettikleri

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

Sana çok teşekkür ederim anne iyi yapılmış bir işi taktir etmeyi öğrettiğin için :Bana bakın çıkın birbirinizi dışarda gebertin,evi daha yeni temizledim
Hayatın trajikomik yanlarını kavrattığın için :Sen daha orada gülmeye devam et,birazdan ben seni tam güldüreceğim
Daha dayanıklı olmam da senin eserindir: O ıspanak bitene kadar sofradan kalkmak yok
Kıskanmayı öğrendim senden:Dünyada senin annen ,baban gibi mükemmel bir aileye sahip olmayan kaç milyon çocuk varbiliyor musun ?
Hakkımızı er geç alacağımızı öğrettiğin için :Eve vardığımızda ben bilirim sana yapacağımı
Bana matemetik hocamın öğretmediği zaman karşı yarışı öğrettiğin için :2 dakika içinde oyuncaklarını topla yoksa bir tekme attığım gibi karşı bahçeden toplarsın
Halen daha öğrenmediğim mantığı,meğer sen bana yıllar öncesin öğretmişsin:Ben ne diyorsam o doğru ,yanlış diyorsam yanlış
Bana kıyas yapmayı öğrettiğin için sana çok teşekkür ederim anne: Ayşe ablanın çocuğu kadar olamadın.Yazıklar olsun sana verdiğimiz emeklere
Buğün bile kurmakta zorlandığım diyaloğ kurmayı iletişimi sen bana o günden öğretmişsin meğer:"Sana bişey sorduğumda cevap ver ; Ne söyleyeyim anne?" Sus cevap verme bana
Bana herkesten önce biyoloji öğrettiğin için sana çok teşekkür ederim : Sende o beceriksiz babana çekmişsin zaten
Babama verdiğin telkinlerle sebep-sonuç ilişkisini sen öğrettin bana :Sen şımart onu şımart tepene çıkınca görürüm seni
Ve adaleti anne,bana adaleti öğrettiğin için sana çok teşekkür ederim:İlerde seninde çocukların olacak ,inşallah onlarda sana bana çektirdiğini çektirirler
Son olarak bilgeligide sen öğrettin bana :Benim yaşıma gel anlarsın o zaman

*mailime geldii*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...