Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

aynı durumdayım.
aldım gerçi oynuyorum da, adamlara dedim tatile çıkacağım bari numarasını verin geri yollatayım veya iptal edebiliyorsanız siz edin diye diye, ses çıkmadı.

12 sine kadar gelmezse mail atın diyorlardı, 14 ünde döneceğim verilen adrese, bakalım ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilemeyiz isimden barkod numarası lazım illa ki diye tutturdu ptt. sabah 9 gibi dağıtıma gidiyor o zaman arayın falan dediler, aradım sordum bıdı bıdı bik bik derken ismimi versem adres falanla birlikte, bakamaz mısınız dedim buraya var mı diye, yok olmaz öyle nerden bakalım dedi adam.

3 gün falan uğraştım pttyle, sonunda yeter be dedim çıktım aldım.

gümrük ihtimali aklımdaydı da, insanların paketleri gelmiş benimki niye gümrükte olsun ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:
abi akıl sır ermiyor ki, arkadaş benden 1 hafta önce senditden sipariş verdi, ben de senditten verdim

bana ondan bi hafta önce ulaştı. gümrük diyince hayalimde inanılmaz bir karambolün yaşandığı bir mekan canlanıyor nedense.

e abi benimkine ne demeli,senden 1 ay önce söledim seninki benimkinden önce geldi lan!
Sosyal ağlarda paylaş

TBC için vakti zamanında Sendit.com 'dan sipariş verdim, 3 ay boyunca 3 kere daha gelmiycekmi bu diye e-mail yazdım adamlara, bize geri geldi falan dediler.

WOTLK için 13 kasımda sipariş veren iki arkadaşımdan birinin eline 2 gün önce ulaştı, birine daha gelmedi. Ben şahsen gamersloot.com'dan sipariş verdim, adam 15 dakika sonra telefon açtı adresi onaylayın diye (Ben- Adresi ingilizce okuyamam ne yapıcaz? Adam- Sen oku problem değil) şeklinde bi konuşmadan 10 dakika sonra cd-key elimdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...