Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

druid tank upcoming armor changes

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

ARMOR
We are changing the way bear armor works so that bonus armor on items does not receive the bear armor multiplier. Specifically this means that trinkets, rings, necks and cloaks with bonus armor will not be multiplied by the bear bonus. The normal armor on leather will still be multiplied by this bonus. We are also going to remove bonus armor from Feral staves. You’ll get your bonus armor from the leather you acquire.

Examples:
1) A ring that grants 100 bonus armor will now grant a bear 100 armor (not ~470 armor).
2) Leather legs with 253 armor will still grant a bear ~1190 armor (not 253 armor).
3) A feral staff will now grant 0 armor.

We are making this change because armor is such a good stat for bears that it makes taking pieces with bonus armor a non-decision and we don’t want acquiring these pieces, which tend to not be common, to be so much of a barrier to a druid who wants to tank a raid.

This change will NOT be in effect when Lich King ships. We are letting you know this now so that you don’t go through heroic efforts to acquire items like the Badge of Tenacity, or Defender’s Code. Defender’s Code, with 850 armor, will still be a good trinket. But it won’t be an insanely good trinket for a bear.

We will adjust the bear armor modifiers so that your net mitigation does NOT go down with these changes. Let me repeat: this is not a nerf to Feral armor. It is a change to the amount of armor you get from gear with bonus armor.

ulan zaten 37k armorum düştü 23k ya. şimdi düşücek 15k olucak eeuhuehe napsam ben warlock mu 80lesem. Nasıl dengelicekler merak içerisindeyim.

Warrior: HP - Dodge - Parry - Block - Armor
Druid: HP - Dodge - Armor

bunun arasında bizim armoru da kıslarlarsa nasıl olcak da parry ve block dan awrriorun kazandığı avantajı bizde başka bi avantajla kapıcaklar da hem druidler hem warriorlar eşit düzey tank olucak?

bari eski haliyle dokunmadan bıraksalardı biz memnunduk armor bonusla, crush immune olamadan 415 def crit immune takılıp off tanklık yapmaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Dworgian said:

Let me repeat: this is not a nerf to Feral armor.

okudugumu anlayabiliorum.

ama nerf işte.

orda nerf değil yazması nerf olmadığı gibi bir sonuç doğurmuyor.

yani ben mi yanlış biliyorum yoksa? nerf belli değerlerin azaltılması değil mi özet olarak?

this is a nerf agaist feral armor "but" it may not be a nerf to mitigation. and I wonder how will they compensate the loss of armor?

anatabildiysem freemon beycim :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar

1) druid leather armor itemlar yok wotlk de çünkü rugoelar da aynı itmları rolıcaklar. bu konuyu önceden konuşmuştuk zaten

2) orda dio ki ring ming vs deki armor multiplier kalkıcak ama leather armordaki mult aynı kalıcak.

yüzüklerdekini fln cort die leatjher e eklemiolar

ya da ben ciddi ciddi okdugumu anlamadım sinirlenip fln? :S
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Aluriel said:
adam 500 kere söylemiş mitigation değişmiyicek uydurcaz kılıfını diye. neyin qq su bu ?

tam anlamıyla qq değil.

nasıl yapıcaklarını merak ediorum?

bize shield mi vericekler?

aluriel, freemon vs vs vs

ben sadece düşündüm nasıl yapcaklar die

bu kadar üstüme gelicek bişey yok

druidin tank statları hp dodge armordur. armor kısıolarsa nasıl mitigation dengelenir die fikir teattisi vs?

kızcaksanız silin topic i alla alla ne bu ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Dworgian

Güzel kardeşim neden anlamak istemiyorsun.

Belliki adamlar yıllar sonra doğru dürüst tank ring, tank trinket yapmak istiyorlar. Kalkıp bir trinlete 2000 armor koymak istiyor adamlar. Ama sırf feral druidler yüzünden bu tarz itemler yaratılamıyor.

Şimdi druidlere nerf olmadan bir değişiklik yapacak sonrada oyuna 2k-3k armor içeren yüzük-kolye-back falan koyacaklar gönül rahatlığı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Dworgian

Güzel kardeşim neden anlamak istemiyorsun.

Belliki adamlar yıllar sonra doğru dürüst tank ring, tank trinket yapmak istiyorlar. Kalkıp bir trinlete 2000 armor koymak istiyor adamlar. Ama sırf feral druidler yüzünden bu tarz itemler yaratılamıyor.

Şimdi druidlere nerf olmadan bir değişiklik yapacak sonrada oyuna 2k-3k armor içeren yüzük-kolye-back falan koyacaklar gönül rahatlığı ile.

öyle olursa öpüp başıma koyarım abi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Salla sen onların dediklerini. o zaman bu tarz bir çözüm düşünmemişlerdi. Şimdi druid tag'lı itemler koyarlar bol armorlu sıfır int içeren. Druidler rahat rahat aynı seviyed tanklar. Yada bir talent eklerler armorun %x kadarı dodge veren, hop warriorlar ile aynı seviyeye gelir druidlerin daynımı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...