Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Murat Kekillinin Yeni Albümü (Yarıldım Ya)

Batilc

Öne çıkan mesajlar

ya gecen gun arkadasa soruyodum ne oldu bu adama diye, şu yıldızlar tutamaz o tutamaz bu tutamaz şarkısından sonra gormedim diyodum...
aynı zamanda gecen gun nihat sırdağ yı dinlerken bi açtım,

Eşşek Gözlüüüüüm diye bi şarkı; nakarat da şöyle:

Dunyanın en guzel gozleri eşşşeklerdediiiir
Sana ettiğim onca iltifat HEP! bu nedenlediiiir...

abi bide adamın soyleyişi de garip, e leri i leri bi garip soyluyo... duydugum yerde kopuyorum:-P...

Dinleyen var mı?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

hangisi yıldızlar tutamaz mı?

eşek gözlüm yeni değil mi?

okuldan donerken dinledim de çalıyodu pidecide, yani orda da kopcam kopamıyorum, gozlerim kapalı kıs kıs guldumyine de rezil oldum:)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

abi bugun bi baktım, nihattan dinleye dinleye babamın diline doloanmış şarkı.. ortakoye indik beraber solemeye baslamıs ben direkk:
" baba suuuuuuussss!!"[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

bence gayet anlamı bir aşrkı
ne var yani adama aslansın kaplansın diyince bir şey olmuyor ama eşşek gözlü diyin ce mi komik... ulan o da hayvan bu da hayvan

dünyanın en güzel gözleriiii
eşşek gözleriiii

hem eskice bir şarkıdır o severim[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...