Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rikki - Suteki Da Ne (dinlemeyen çok şey kaçırmıştır arkadaşlar!)

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Eğer slow müzik dinliyorsanız kesinlikle bunu dinlemelisiniz.Gitar, Keman ve piano birlikte olup üstünede harika sesi koydunuz mu çıkan bir şaheser oluyor.Yalnız orjinal versionunu dinleyin ilk olarak.Çünkü akustik ve piano versionlarıda var.Onlarda güzel fakat asıl iş orjinalinde.

Şu güzelim şarkıyı denemezseniz çok kırılırım arkadaşlar.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal albümünü çok aradım ffx in ama bulamadım bi türlü :(
ffx in bütün şarkıları mükemmeldir zaten bütün final fantasy lerin aslında gerek midi gerek normal :)
hele ffviii de bir EYES ON ME vardır ki....öldürür adamı :)
ffx den başka güzel şarkı Lulu Theme severim,To Zanarkand main theme zaten bide blitzball arena rock...[signature][hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!
Sosyal ağlarda paylaş

Nobuo Uematsu'nun otherworld şarkısıda güzel.Kesinlikle dene bence.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şarkıyı beyenen ler büyük ihtimalle

Seiko Chiba - Sayonara Solitaire da beyencektir onu da deneyin bence.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...