Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uo single player

Jadger

Öne çıkan mesajlar

http://archive.gamespy.com/interviews/february03/british/index.shtml
burda garriot anlatıyor son sayfada EA ıle arasında gecen olayların bır kısmını ve ultıma 8 ın neden patladıgını aynı zamanda sımdı farkettım yenı X projesını de acıklamış burda NC ıle cıkaracagı tebula rosa latınce blank state demekmiş bır MMORPG olucakmış oyunu yapan takım UO nun takımla aynı aynı zamanda takımda wing commander ekıbıde calısıyormuş bır super uzay MMORPG sı daha gorucez buyuk ıhtımal :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

eheh tabıkı zevkler ve renkler tartısılmaz ha dersenkı ben cok sevdım ben tıııp der susarım :D
bencede oyun fena degıldı en azından derın bır seneryosu vardı oyun kırpılmadan cıksaydı daha ıyı olurdu bıde bır cellat abımız vardı yasadışı bişey yapınca ışınlanıp bızı dogruyan onu hiç unutmam saatlerce onu evının onundekı havuza atıp ebedıyen kurtulmayı denemiştik :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

valla uo underworld 1 i neredeyse bitirmişliğim vardır. wolfenstein dönemindeki 3d oyunlardan biridir ve hoştur da.. zamanına göre çok iyiydi.

uo8 in oynanış garip gelmişti zamanında. tam da oynamadım ama grafikleri çok çok hoşuma gitmişti. izometrik 2d en güzel öyle yapılabilirdi o devirde o çözünürlükte. severim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...