Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyarbakır - Beşiktaş: 1-0

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

O kamera açısından ofsayt veya değil diyemezsiniz bence sahanın tamamı gözükmüyor ne yazık ki ,

bencede şenol kırmızılıktı oha dedim atmayınca,

zagoyu atmayıncada oha dedim birde sinan çıkar biz sert oynamıyoruz der ehe şimdi gelicek maçta diyarbakırlı deniz aynı harketi yapsa birinin burnu kırılsa insanlığından başlar sinan ıskaladı diye adamın yaptığı hareket yumuşamıyor...

Ordaki yan hakem çok yanlış kararlar verdi diyarbakır aleyhinede verdi tüm maçı izlemiş olanlar görmüştür bayrağı inmiyordu yere ben o nedenle pozisyonun nizami olduğunu düşünüyorum yoksa o adam o bayrağı hayatta indirmezdi...
im birde sinan çıkar biz sert oynamıyoruz der ehe şimdi gelicek maçta diyarbakırlı deniz aynı harketi yapsa birinin burnu kırılsa insanlığından başlar sinan ıskaladı diye adamın yaptığı hareket yumuşamıyor...

Ordaki yan hakem çok yanlış kararlar verdi diyarbakır aleyhinede verdi tüm maçı izlemiş olanlar görmüştür bayrağı inmiyordu yere ben o nedenle pozisyonun nizami olduğunu düşünüyorum yoksa o adam o bayrağı hayatta indirmezdi...

Pancuya 35000 defa alkış her ne kadar formdan düşmüş olsada efendiliğine alkış yüreğini sahaya koymasına alkış her takıma lazım , Beşiktaştan keşke bizde olsaydı diyeceğim ender adamlardan...

Lucescunun beyanını yanlış buldum klıf aramak gibi geldi bana ondan beklemezdim en azından...

>Geçen hafta malatyanın penaltısı verilmediğinde sesini neden çıkarmamıştı hakem hakkında.. Seni koruruz diye bağırıyordu Sinan EnD

Pancuya 35000 defa alkış her ne kadar formdan düşmüş olsada efendiliğine alkış yüreğini sahaya koymasına alkış her takıma lazım , Beşiktaştan keşke bizde olsaydı diyeceğim ender adamlardan...

Lucescunun beyanını yanlış buldum klıf aramak gibi geldi bana ondan beklemezdim en azından...

>Geçen hafta malatyanın penaltısı verilmediğinde sesini neden çıkarmamıştı hakem hakkında.. Seni koruruz diye bağırıyordu Sinan Engin hakeme ...

Bence her türlü yoruma açık bir laf...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...