Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eti form patlamış mısırlı ve pirinçli şeysi

smash

Öne çıkan mesajlar

onlar tahta değil miydi yahu?

vakti zamanında bi arkadaşımızın evine gittik fakat kendisi çat orada çat burada olduğundan dolayı evde bi bok yok.. gecenin bi vakti, yiyecek alacak bi yer de yok ve açız, karıştırırken sağı solu paketli bu form nanelerinden bulduk. açtık ve direk tahta idi yani..

hatta böle sunta, mdf falan gibi farklı markaları var sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok işte diğer böyle yediğim herşey saman gibi ve ben asla yemem eti form morm annem ısrar etti illa tadına bak diye
bakmicam saman gibidir bile dedim yani ama

pogodi takdir ettim benim de yapabileceğim bişey o :) gerçi diyeti kalmamış tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
ben hiç yiyemedim yerken bi arkadaşım görse ölene kadar dalga geçer=(

gizli gizli ye! ya da böyle parçala ufak ufak patlamış mısır diye kandır insanları

burtonesk said:
tam şişman kız maması bu hede. tadı sunta gibi ayrıca bence.

hakarete uğradığımı hissediyourm
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
mısırlıysa bu tereyağsız gitmez tereyağlıysa yerim:D

hehe ben de üstüne tuz dökmeyi düşündüm çok tuzlu seviyorum patlamış mısırı
ama kendimi tuttum ve dökmedim :) sen de sürersin üstüne :P ama onu yapıcağına patlamış mısır ye tabi
Sosyal ağlarda paylaş

diyet yaparken yağı %40 azaltılmış diyet ürünü hamuduyla götürüp diyet yaptığını sanmak, spor yapmadan ilaç desteği kilo vereceğine inanmak, matematik veya kimya falan bilmiyor gibi "su içsem yarıyor yahu!!" saçmalıkları ile ömür tüketmek, 2seanslık vücudun su kaybı ile verdiği kilonun kalıcı olarak gittiğini düşünmek, doğru düzgün beslenmek varken sunta kemirmek...

ne akıllıca şeyler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...