Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Life on Mars ( UK )

MeSh

Öne çıkan mesajlar

Amerikan versiyonu çekiliyormuş, beş para etmezmiş.. o yüzden US versiyonu bi kenara koyup UK versiyonuna değineyim hemen.

diziyi salak salak surf yaparken tesadüf eseri gördüm. hemen temin edip ilk bölümünü izledim ve oldukça beğendim.

konu olarakta özetle, 2006 yılında trafik kazası geçirip, kendini 1973'te bulan bir polisin hikayesi anlatiliyor. Tür olarak polisiye-dram ağırlıklı olsa da içine biraz sci-fi serpiştirilmiş ve tadından yenmez kıvama gelmiş gibi. Dizi 2 sezon sürmüş ve şu an bitmiş. toplam 16 bölüm, bölümler yaklaşık 60 dakika kadar sürüyor..şahsen diziyi iki-üç güne bitirmiş olurum.bitirince daha detaylı bilgiyi veririm buradan. tek bölümlük bilgime ve internetten araştirdiğim kadariyla, dizi izlenmelik baya baya.. Benden söylemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
Rastgele kanalları geçerken reklamına denk gelip izlemeye başladım, US versiyonu bu aralar fxde yayınlanıyor ve dizi açlığı çekiyorsanız belki aman aman birşey değil ama yine de gayet izletiyor kendini.

Bir de fxde dönen o trailerı kim hazırladıysa orjinalinden güzel, ders kitaplarına falan konması lazım o derece, bulamadım ki internette koyuyum buraya..

http://www.the-medium-is-not-enough.com/images/LifeOnMarsUS1x1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...