Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.0.2 Add-ons

Mew Mew Squad

Öne çıkan mesajlar

Darkthrone said:
interface imin yeni versiyonunu yeni bitirdim. Bahsettiğin addonların cogunu kullanıyorum. 1-2 güne kadar diğer eksiklileri gidericem.
link

resim

update: ct nin yenisi çıktı bar sorununu halledio

update2: süper add-onlar var ama tam bir cümbüş bu alper. 3 4 tanesini seçip aldım ben valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

ripe said:
tinu said:

healbot kullanmayım sadece mouse la heal atıyım dıordum click2cast da gayet ıyıydı bu konuda ama mecbur heal bot kullancam sanırım daha once hıc kullanmadım aynı mantıkmı yanı mouse tuslarına heal atıycam kıme tıklarsam grupta heal atacak seklınde?

Yok öyle değil de yeşil kutular var üzerlerinde isimleri yazıyor. onlara sağ sol ve orta tuşa göre değişiyor. "alt+sag clik" dispell falan.

tek el ile BT raid :D

clique diye bi addon buldum tam dediğim olayı yapıyor tavsiye ederim ilgilenenlere
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Darkthrone said:
interface imin yeni versiyonunu yeni bitirdim. Bahsettiğin addonların cogunu kullanıyorum. 1-2 güne kadar diğer eksiklileri gidericem.
link

resim

update: ct nin yenisi çıktı bar sorununu halledio

update2: süper add-onlar var ama tam bir cümbüş bu alper. 3 4 tanesini seçip aldım ben valla :D

Hayırlı olsun kardeş. Hemen yayınlamak için aceleye geldi.Hafta sonu iyice sorunları halledip yeni version çıkarırım : ) ss al bakiyim nasıl olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...