Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar alıcam(electro)

Solonor

Öne çıkan mesajlar

said:
Delanoresse, 21 May 2003 23:42 tarihinde demiş ki:
sakin agathis alma![hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

ndn abi?[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq

[Bu mesaj Solonor tarafından 22 May 2003 15:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

X-2 Features include:

Basswood body
Bolt-on hard rock maple neck
Powersound pickups
Diecasting tuners
Full-Action II tremolo
US $239.50

abi agathis diil ki basswood x2[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

agathis dandik bi malzemede ondan basswood daha iyi hem deamonun gitarıda basswood baktım ehe =)

aynı gitardan bende alıcam bencede güsel bi gitar bu fiyata çift humbuckerlı ve iyi kaliteli gitar nerdeyse yok

manyetikleri çok kaliteli değil ama ikimizde elektroya daha yeni başlicaz sanırım solonor ondan daha sonra değiştiririz manyetikleri kasası güzel gitarın nede olsa

ayrıca bu gitar senkop müzikte var tünelde biara önünden geçersen bak vitrinden hemen sağ köşede baştan 4 yada 5 inci lacivert renkte =) bakabaka ezberledimde çalmak nasip olmadı =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 22 May 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
abi abartmayıon piayasadaki TEK fiyatıan göre cok kaliteli gitar wg580 wshburn kalanlar hep kötü cifht hbum gitar calınmaz bence[hline]POPÇULAR DIŞARI !!

abi biri diyo 2 hum çalınmaz, biri diyoki single ile iyi distortion çalınmaz bi karar verin abi ya of.[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 22 May 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
abi abartmayıon piayasadaki TEK fiyatıan göre cok kaliteli gitar wg580 wshburn kalanlar hep kötü cifht hbum gitar calınmaz bence[hline]POPÇULAR DIŞARI !!

Valla ne biliyim, bayaa saçmalamışsın bence de.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 22 May 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
x-2 güzel gitar aslında[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.

iyisine denk gelirsen kaçırmaman gerekn bi gitar. Bu arada bu sene yirminci anniversarysiymiş squire ın. Herzamankinden kaliteli yani sıfır alıcaksan kıvılcıma git bak. Ben beğendim.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.

edit: bi [/b] koysaymışın Icqnun sonuna be güzelim.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 22 May 2003 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 22 May 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
allah kurtarsın sizi..alsın cort u bişi demiorum ama squier deme artık..[hline]POPÇULAR DIŞARI !!

Valla ben de günahım kadar sevmem squierı ama fena diildi gerçekten kıvılcımdaki. Fakat ben cortu tavsiye edecem yine.

Bu arada ne uzadı bu thread de arkadaş.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 22 May 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
2 hum ile de gitar olur eger duzgun baglanmis 5 yollu switch kullanilmissa yoksa tabi salla gitsin

orta pozisyondaki single coil yerine humbuckerlarin tekini kullaniyo bu aletler degisik kombinasyonlarla, zaten cok hassas bi alet almayacagin icin daemonun yaygara yaptigi kadar bisey farketmezsin.[hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

yani ilk başlamak için idare eder bi süre mi diyosun?[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...