Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar alıcam(electro)

Solonor

Öne çıkan mesajlar

washburnün türkiye distirbitörü zuhal müzik.. İstanbulda tam yerini bilemiyorum ama herhalde tünelde idi unutmuşum. Bence washburn cortlara göre çok daha ii ve eski bir marka(tabi olay markaysa). Gitar çalmayı biliyorsan git kendin dene birkaçtane gitarı. Hangisini daha rahat bulursan onu edin. Yani pek marka olayı yok gitarda. mesela elin küçüktür gider 500$lık bir gitar alırsın ama perdesi sana göre daha geniştir yada gider 1500$a bir les paul alırsın ama sapı normalden kalın gelebilir. Gidip denemen gerek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Twilight, 07 May 2003 22:32 tarihinde demiş ki:
washburnün türkiye distirbitörü zuhal müzik.. İstanbulda tam yerini bilemiyorum ama herhalde tünelde idi unutmuşum. Bence washburn cortlara göre çok daha ii ve eski bir marka(tabi olay markaysa). Gitar çalmayı biliyorsan git kendin dene birkaçtane gitarı. Hangisini daha rahat bulursan onu edin. Yani pek marka olayı yok gitarda. mesela elin küçüktür gider 500$lık bir gitar alırsın ama perdesi sana göre daha geniştir yada gider 1500$a bir les paul alırsın ama sapı normalden kalın gelebilir. Gidip denemen gerek..

gitar çalmayı biliyorum allaha şükür :) sağol bilgiler için ama büyük ihtimal cort alırım
deamon daha şuanlık iyi bi gitar almayı düşünmüyorum. Ama sağol
Sosyal ağlarda paylaş

Cortun çok iyileri var. Floyd Rose tremololu 400 dolara gayet güzel bi modelini görmüşdüm.
Washburnü hiç tavsiye etmem. En azından bas gitardan biliyorum yivvrenç.
Aria pro olabilir mesela. Squier filan dene derim.
Gerçi çok da kötü diil ama paalı bence kalitesi için.
Başkaaa başkaaa... Hah stratocaster al. :D[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 15 May 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
Cortun çok iyileri var. Floyd Rose tremololu 400 dolara gayet güzel bi modelini görmüşdüm.
Washburnü hiç tavsiye etmem. En azından bas gitardan biliyorum yivvrenç.
Aria pro olabilir mesela. Squier filan dene derim.
Gerçi çok da kötü diil ama paalı bence kalitesi için.
Başkaaa başkaaa... Hah stratocaster al. :D[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.

evet bugun tünelde aria gördüm hemde ucuza ama güvenemedim ne biliyim.:)[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

washburne iğrenç diyorum çünkü kalitesi çok düştü. Özellikle düşük fiyatlı modelleri bayağı kalitesiz çıkıyo. Misal en son bi tane neckthrough modeli çıkardılar 600-700$a ki hevesli gençler alsın. Fakat odunu basswood. Yani bilmiyorum washburnü biz de hep iyi bilirdik değişmiş ama nediim. O fiyata bile çok fazla yani. Çok çok fazla. Hele üstünde ayar yapamıycaksan, hiç hiç.

Cortlar gerçekten iyi. Bi tunerla gidip dene fretler de yerindeyse kaçırma hiç.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ya daemonun gitar müthiş bişi benim ibanezim olmasa ksin alırdım yani, koş al ne öle cort mort acaip dandiq ya o parası olmayıp da öle elektro olması için alınmış bişi yani, bi işe yaramaz,arkda var işte gitar kursundaki, benimkiyle karsılastırılamıo bile yani ve ibanez dayanır bayaa , al daemonunkini sen[hline]...save me from the nothing I've become...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 16 May 2003 13:21 tarihinde demiş ki:
washburne iğrenç diyorum çünkü kalitesi çok düştü. Özellikle düşük fiyatlı modelleri bayağı kalitesiz çıkıyo. Misal en son bi tane neckthrough modeli çıkardılar 600-700$a ki hevesli gençler alsın. Fakat odunu basswood. Yani bilmiyorum washburnü biz de hep iyi bilirdik değişmiş ama nediim. O fiyata bile çok fazla yani. Çok çok fazla. Hele üstünde ayar yapamıycaksan, hiç hiç.

Cortlar gerçekten iyi. Bi tunerla gidip dene fretler de yerindeyse kaçırma hiç.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İçimiz Nasıl Geçmiş.

Suquieremidir nedir.. Oda fendere bağlı 3. sınıf bir gitar. Peki şimdi fenderdemi iğrenç? Ben amerikan yapımı washburnlerden bahsediyorum. Bir kore gitarıyla kıyaslanabilirmi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...