Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.0.2 Patch'ini sorunsuz yüklemek için

toggie

Öne çıkan mesajlar

Background downloader geldiginden beri nerdeyse hergün birileri patch icin yeni baslık acıyor ya da mevcut baslıklarda 50. sefer aynı seyleri soruyor. Simdi burada anlattıklarımı yaparsanız sorununuz kalmayacak. Bir de lütfen aramadan etmeden bu sorun hakkında her baslıkta aynı soruları sormayın.

Blizzard Downloader genelde cok yavas ceker patchleri, bu yuzden farklı mirrorlar kullanmak her zaman faydalıdır. Güvenilir mirrorlar burada mevcut.
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Sadece bu patch icin değil, diger patchler icin de bu mirrorları kullanın.

Patchimiz toplam 3 parttan olusuyor. Boyutu yuksek oldugundan ve herkesin abanım download hızını yavaslatacagından yaklasık 1 ay once indirilme islemine izin verildi.

Part 1 2.4.3 to 3.0.1
Boyut ~992mb
Dosya adı Installer Tome 2.mpq
Atılacağı klasor (default) C:Program FilesWorld of WarcraftUpdatesWoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update
Link http://ftp.freenet.de/pub/4players/hosted/worldofwarcraft/patch/www_wowsource_de_2_4_3_to_3_0_1_eu_win_teil_1.zip

Part 2 3.0.1 to 3.0.2
Boyut ~548mb
Dosya adı wow-partial-1.MPQ
Atılacağı klasor (default) C:Program FilesWorld of WarcraftUpdatesWoW-3.0.1-to-3.0.2-Update
Link http://ftp.freenet.de/pub/4players/hosted/worldofwarcraft/patch/www_wowsource_de_2_4_3_to_3_0_1_eu_win_teil_2.zip

Part 2 3.0.1 to 3.0.2
Boyut ~70mb
Dosya adı wow-partial-2.MPQ
Atılacağı klasor (default) C:Program FilesWorld of WarcraftUpdatesWoW-3.0.1-to-3.0.2-Update
Link http://ftp.freenet.de/pub/4players/hosted/worldofwarcraft/patch/www_wowsource_de_2_4_3_to_3_0_1_eu_win_teil_3.zip

Bu üçünü halletikten sonra wow'u calıstırın. Yaklasık 40mb'lık bir dosya daha cekicek. Onu blizzard downloader ile halledebilirsiniz, pek yavas cekmiyor zaten kucuk bisey. eger sıkıntı yasarsanız verdigim siteden herhangi bir mirror'dan onu da cekin.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
bende bu 3 dosyada war ama background downloader ı baslattıktan soora %47ye kadar gelio we orda takılıo. bişi yuklemio. %47ye gelene kadar checking yapıo soora downloading dio ama ole kalı. bişi yuklemio.

Mokoko senin sorunun windows firewall dan veya başka bir firewall dan kaynaklanıyor olabilir.burdangerekli ayarları yapılandırabilirsin.Denemekte fayda var
Sosyal ağlarda paylaş

3 dosya yuklu olsada sonuncu 70 ligin tam indiginden emin olsanızda diger 2 dosyada sorun olabiliyor.Bunu anlamak icn wow klasoru icnde cache dosyası var onun icnde bir torrent dosyası var bunu herhangi bir torrent programıyla acıp indirme yerinide sizin patch parcalarının bulundugu yeri gosterirseniz o once check edip sonra bozuk olan yada %99 gibi biyerde kalmıs olan dosyaları tamamlar.O 3 parcayı tamamladıgınızda tekrar gidip background downloader calıstırıp kendisi check ettikten sonra devam edicektir geriye kalan patchler zaten ufak belkide sizin cache icndeki hepsini barındıran bir linktir boylece hepsini indirmis olursunuz.

Yani gidip bozuk parca var diye baska linklerden yenilerini indirmeyin once torrentte check edin(wow klasoru icndeki yerinden)sonra sorunsuzca indirin P2P ozeliginide kapatırsanız tek parcadan upload yapmadan direk cekersiniz bende son 2 patch 100le geldi 2dk da bitti hepsi.Biraz uzun oldu ama anlayıpta yaparsanız sıkıntı cekmeden halledersiniz.Anlamıdıgınız yer olursa oyun acılana kadar yardım ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

Vista kullanıcısıyım bende şöyle bi b*kluk mevcut oldu.. bendewow içine atmaya çalıştım bi süre olmadı.. Profil ismim Linwelin vistadada o yüzden şöyle bi yerde buldum update dosyalarını

Linwelin>Genel>Ortak Belgeler>Blizzard>World of Warcraft

burdaki updates'i indirdiğim update'le deiştirdim.. 2.4.3 to 3.0.2 patch'e bastım, updatei yaptı..
Sosyal ağlarda paylaş

linwelin said:
Vista kullanıcısıyım bende şöyle bi b*kluk mevcut oldu.. bendewow içine atmaya çalıştım bi süre olmadı.. Profil ismim Linwelin vistadada o yüzden şöyle bi yerde buldum update dosyalarını

Linwelin>Genel>Ortak Belgeler>Blizzard>World of Warcraft

burdaki updates'i indirdiğim update'le deiştirdim.. 2.4.3 to 3.0.2 patch'e bastım, updatei yaptı..

abi i.ne sanmada seni seviorm demek istiorm :D
oldu bendede :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...