Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorum bekliorm hehe

Dralnu

Öne çıkan mesajlar

jitterbug perfume da Wiggs Dannyboy super bi laf etmis.
demis ki: "The rich are the most discriminated-against minority in the whole world. openly or covertly, everybody hates the rich because, openly or covertly, everybody envies the rich. me, i love the rich. somebody has to love them. sure, a lot o' rich people are assholes, but believe me, a lot o' poor people are assholes, too, and an asshole with money can at least pay for his own drinks."

basliktaki gibi, ne düsünüosunuz ?[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

son cümle anafikiri güzel belirtiyor, hatta bu söz barda söylenmiş de olabilir :)
arkadaşının hesabını ödemekten bıkmış bir adam olayı anlatırken kapsamlı bir genelleme yapmış da olabilir

tabii ben ismi geçen şahısı tanımıyorum, yazdıklarım tamamen tahmine dayanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

wiggs o doktor evet
ben alobarın yanında marcel ve wiggs in de hastası olduğumu belirtmek isterim :)[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

spring break bitmeden bu tarafa geçersen geçtiğin zaman, yok geçmem diosan okul baslayınca kitap hazır :P[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...