Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Painkiller/ Cover vs Orginal

Batilc

Öne çıkan mesajlar

bildiginiz gibi judas ın painkiller sarkısını death coverladı( kac sene oldu yani) naturalle iddia ya tutustuk da rob mu daha guzel chuckmı daha guzel solemis diye:

bence chuck çünkü adamın sesi daha cok oturmus müziğe ve daha tiz ve ince tonda söylüyo

ama natural rob diyo cunku ruhu varmıs ve rob yapmasaymıs muziği chuck apışıp kalırmış

rob yapmasaydı belki chuck kalacaktı oyle ama sonucta sarkı yapılmış ve chuck da mis gibi soylemiş;

sonuç olarak orjinal şarkıyı rob halford soyledigi icin , coverlarıyla kıyaslanamaz mı?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

Sosyal ağlarda paylaş

diyorum ki sonuçta rob olmasa o cover da o şekilde olmicaktı.

tekrar ikisini ardarda dinledim kesinlikle her açıdan rob...chuck dan çok çok daha iyi

[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 27 Nisan 2004 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...