Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pedal alcam önerileriniz

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar bu yaz başına doğru bi pedal alıyorum elimde 350 dolar gibi bi para var caldığım kesin bi tur yok aslinda dt iced earth opeth calıyorum oyle 12312 ayarlı bir efektör değilde tam bi pedal almak istiyorum tavsiyeleriniz...[signature][hline]
weroqsheth, 25 Nisan 2004 01:57 tarihinde demiş ki

tamam çozdum tencereye tıklicakmısız normal res olmuyo da

Xarsyon Soulforge Ice wizzy of kay
Coming soon Proxa The gimp Mercanery

Sosyal ağlarda paylaş

çok efekt değiştirmiceksen yane bi anda reveblü delayli şeyden delaysiz reverbsiz ama choruslu şeylere geçmek gibi aksyonalra girmiceksen pre-set li bişiye hitiyacın yok.
ozaman Sansamp GT2 amp modelling ve yanına boss dan reverb delay chorus ayrı öneririm mükemmel ses alırsın.
ama diosan ki o aksyonlara gircem processor alıcan onu bilmem ben digitech rp300 kullanıorum memnunum ileri geri efekt pedallarından başka bir de aynı efektin anfisi ve eq sunu bir basışta deişmene yarayan bir pedalı war[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Digitech Gnx 1 var . İçinde 4+1 ses sistemi ile pedalı bağlamak için kullandığım jakın ucunu küçültme şeysi kalmadan önce çok memnundum ( yanlışlıkla ezdikten sonra biraz yamulmuştu da içinde kaldı sonra ) . Ama çok efekli pedallarda efekt arası geçişlerde gecikme oluyor .[signature][hline]Paticik Album Resimlerim
Istiaron
Ruler of fizX and graphX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 25 Nisan 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
çok efekt değiştirmiceksen yane bi anda reveblü delayli şeyden delaysiz reverbsiz ama choruslu şeylere geçmek gibi aksyonalra girmiceksen pre-set li bişiye hitiyacın yok.
ozaman Sansamp GT2 amp modelling ve yanına boss dan reverb delay chorus ayrı öneririm mükemmel ses alırsın.
ama diosan ki o aksyonlara gircem processor alıcan onu bilmem ben digitech rp300 kullanıorum memnunum ileri geri efekt pedallarından başka bir de aynı efektin anfisi ve eq sunu bir basışta deişmene yarayan bir pedalı war

+1

yada bir digitech gnx2 edinebilirsin. İçinde birçok ünlü pedalın(dod-250(malmsteen),metal zone vs.) ve aynı zamanda ampfinin 1/1 modelleri var. En önemlisi kabinleri mixleyip kendine özel modellerinide yaratabiliyorsun. Ama çözmek için ve doğru sesleri alabilmek için biraz uğraşman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wellgo diycem uymaz...Shimano diyebilirim ama SPD kullanmadıysan,kesinlikle:

"Cannondale daha çok gezi ve şehir bisikletleri için ürettiği Octopus adındaki pedalı satışa sundu. Platform tipli düz pedaldaki lastik kısımlar sağlam bir tutuş sağlıyor. Pedalın gövdesi CNC freze ile tek parçadan üretiliyor. Oldukça da hafif, 360 gram ağırlığında."

Süper bişi..Bunu tavsiye ederim...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

Sosyal ağlarda paylaş

la havle yazıuk adama ya. :) bende rp100 var. memnunum da satabilirim de hiç belli olmaz benim napıcağım. :). Bu arada yardımcı olması bakımından aramadan benim açtıgım konuları ara orda var bi tane pedal alıcam gibi bi konu orda var bişiyler hatta bu msg ı post edip linkini koyiyim sana.(bu kıyağı da yaptık :)) hadi bakalım[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...