Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablonet in yeni "kampanyası"

Gaming

Öne çıkan mesajlar

Bende de eskiden vardı kablo net bazen kesilirdi böyle 1-2 gün gelmediğini hatırlarım şuan bizim bölgede durum nasıl bilmiyorum. Eskiden bir mevzu vardı doğrumu merak ediyorum

Örnek : kablo nun 512'si ile adsl'in 1024'üne eşit hızda download yapabiliyorsun fln derlerdi.

Yada şöyle sorayım 1024 kablo ile max kaç'la download edebilirsin . 1024 adsl var bende 105-106 fln görüyorum en fazla

Birde kablosuz modemi hayvan gibi pahalıydı bunun hala öylemi...
Sosyal ağlarda paylaş

streamin said:
illa indirim olması icin ttnet'in indirimini mi beklemek lazım.Güyya ttnet ve turksat ayrı olarak 2 kurum.Ancak ortada hala bitememiş bir ortaklık var.Biri indirim yapmadan digeri de indirime yeltenemiyo .Simdi bu tarifelerle bariz bir sekilde sizin icin 1 mbit'in üstü neyinize denmis .Yazık bu kafaya.

2 mbit en fazla 39-45 ytl

4 mbit 49-59

8 mbit 69-79

bu tarifeyi cok rahat bir sekilde yapabilirlerdi.Sonucta kablo interneti kullanan toplam 30 bin kisi var. Ttnet en az 4 milyon .Biraksinlar indirim olayını ttnet dusunsun.Kablonet artik sadece ping olaylariyla onde.Bölgemin tamamina tellcom gelsin direk 10 mbite çıkmayan ne olsun :)

ortakliktan cok rekabet var. Adsl indirim yaptiktan 2-3 ay sonra kablo yapiyor. Bu da normal cunku dsl kullancisi daha fazla. Kablonet ftw, 2002 den beri kullaniyoruz biz de, mis gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben ankaraya yeni taşındım ve 1 aydan fazladır kablonet kullanıyorum daha önce ADSL kullanıyordum. bir daha asla ADSL kullanmam.

Benim internetimde hiç bir sorun yok. en yogun saatlerde bile CS'de 20 - 30 arası Ping WOW'Da 180 - 250 arası geziniyor.

Ücret olarak 59 YTL yazıyor ama Kablo TV abone olmadan KabloNet alamıyorsunuz. Kablo TV'de Aylık 7 YTL eğer 2 yıllık sözleşme yaparsanız Kablo TV 1 YTL geliyor. benim dedigim fiyat. 2048 / 512 Limitsiz tarife icin gecerli ben onu kullanıyorum.

Internetimin gittigini görmedim daha ADSL oldugu zaman günde 20 kere gidiyordu. Artık öyle alışmışım ki internet gitmesine ben reset atıyorum : )

Size tafsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...