Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Antimodes52 said:
Başlangıcı umut verici olduğu için 10 bölümü de izledim oturup ama beğenmedim pek açıkçası.
Klişe bir polis dizisi olup çıkmış.
Yani çok kötü bir dizi değil elbette ama hiç bir özelliği yok bence.

cok fazla klise laflar var arada, ama jane iyi bir karekter bence, diziyi ilginc kilacak kadar eglenceli seyler yapiyor, bir de Cho iyi bir karekter.

Digerleri cok klasik polis firlamalari ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Dizinin ratinglerinin house'tan falan fazla olduğunu görünce oturdum izledim. 19 bölüm'ü hafta sonu bir çırpıda bitiriverdim. Tebrik ediyorum süper dizi yapmışlar. Özellikle,

Yeni kız ile çocuk arasınada olanlar
Jane'nin abuk subuk soru sorup her bişeye gülümseyişi
Boss'un karakteri tipi konuşması
Bir de red john var tabi

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de oradan bakmıştım, süper site (tu) Amerikalıya kelimeler az gelir. Böyle zevksiz, izleyici iradesine sahip olmayan bir millet yok. Tamam bizde de yerli dizi furyası var, az değiliz ama bunların imkanı var ona rağmen bu haldeler.

NCSI, CSI, CSI:NY, Criminal Minds, The Mentalist, Without a Trace, Cold Case hatta 24'ü de sayabiliriz. Bu nasıl bir polisiye aşkı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
bende 2-3 gün önce ne izlesem ne izlesem diye bakınıyordum etrafa derken simon baker'ın fotosunu gördüm tıkladım baktım mentalisti izleme kararı aldım. the guardiandan sonra başka projesi olmadı sanırım epey özlemişim :) suç konseptli diziler birbirinin kopyası gibi oluyor ama bu oldukça farklı ve sıradışı geldi umarım tüm sezon bu şekilde ilerliyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...