Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati açıldı Estel saçıldı

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

tam gönderirken mesajı elektrikler kesildi. acaip sinirim bozuldu. aynısını hiçbir zaman yazamazsın derler ya tam da öyle oldu şimdi. neyse...

açıkçası okumaya başladığımda "işte budur" dedim. güel bir psikolojik çözümleme bekledim. vicdan muhasebesi yapan bir idam makumu, 2 saat sonra cezası infaz edilecek. kafası karışık, düşünceleri çelişkili, ne dieceğini bilmiyor ve normalden farklı davranıyor. evinde görse öldüreceği fareye bile sevecen davranıyor...

ben daha da ağırlaşacak, kendisini asmak isteyen bu insanlara karşı içgüdüsel bir kin duymaya başlayacak, öldürdüğü adamın vicdani sızısını hissttikçe kendisini suçlayacak ve yine de onun yüzünden asılacağı için ona da kızacak... diye beklerken bir bakıyorum ikinci paragraftan sonra karşıma kafasında herşeyi çözmüş, gayet de rahat bir adam çıkıyor. doğrusu 3. paragraftan itibaren "tüh be!" dedirttin bana =]

ve hatta çok uzun bir yazı bekliyordum.

ama bence bu konu üzerinde, hatta belki de bu yazı üzerinde biraz daha çalışsan nefis olur. hatta güzel bi senaryo bile çıkar bu konudan. daha çok psikolojik öğerlere yer ver derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...