Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slash !

canjovi

Öne çıkan mesajlar

Siz severmisn bilmiyorum ama benim icin en iyi gitarist lerden biri.... en sevdigim gitar sololarida bu adama ayitir... GNR gibi buyuk grubta Axl arkasinda kalmamis ve En karizmatik gitarist dir :)(hatta hatirlarim lol adamin sabkasini falan armistim gitara falan baslicaktim ilk zamanlarda )
SLash, DUff,Matt ve Izzy (birkaz sarkilarda) birlikte calismislar yakin bir tarih de album piyasaya cikicakmis[hline]Lance"Jovilen" Scheer - Neut. Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki kimse zorlicak degil ama.... bir sweet child o'mine daki intro solo yu ben daha gormedim bir Korn da :P hehe
yada Estranged daki slashin sololari ulann diyip gitarabile baslitir adami.... neyse canim ozamanlarda kotu dedigim gurublari mumla arar oldum simdiki gurublari gorunce (*kiskirtir*)

not: November rain da Slashin piyanoya cikip oldurucu bir solo daha yapmasi da superdir ;)[hline]Lance"Jovilen" Scheer - Neut. Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
hem uplamış olıyım hem sevgimi gösteriyim dedim. İnanılmaz bi adamdır. Lp leriyle ünlüdür. Hatta bi tane gibson ın tüm gitarlarıyla çekilmiş bir fotosu vardır ve o foto efsane dir. bilmeyenler www.snakepit.org a bakabilirler. ;)[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi teknik açıdan değerlendirirsen de nereye steve vai malmsteen oluyo o da ayrı bi soru. farklı şeyler bunlar. steve vai gelsin al di meolanın mediterranian sundance i çalsın. çalamaz. john mclaughlin, pat metheny, terje rypdal, hayır bi de flamenko gitaristleri var ki dudağınız uçuklar.. şunun şeyi daha büyük denilecek bi durum yok çünkü bu işin bi cetveli yok.

Slashi de beenirim bu arada ;)[signature][hline]o neydi be..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canjovi, 01 Ekim 2002 02:21 tarihinde demiş ki:
birde verdigim linke ltf bir seyredin.... (buarda Slashin Godfather soundtrackingda calismistir oyuzden yani caliyo :))[hline]Lance"Jovilen" Scheer - Neut. Soldier

nası yazmışsın bu arada be... godfathera sinemaya babası götürmüş olabilir belki slash'i :P hey allahım..[signature][hline]o neydi be..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...