Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fung Wan Online

Enginar

Öne çıkan mesajlar

Wow a kadar beni idare edecek bi mmorpg arayışlarım sonunda bi neticeye ulaştı. Fung Wan Online, (FWO) japon dövüş sanatlarının, kültürünün ve mitolojisini içinde bulunduran kendi halinde bir MMORPG. FWO staff, bow ,saber ,sword ve unarmed tekniklerinden birinde yada birkaçında uzmanlaşmak mümkün. Tabii bunların yanında maceralarınızda size yardımcı olacak skillerde mevcut. Daha hızlı koşmanıza yardımcı olan sprint, silah yapmanız için gerekli olan weapon forging, kolay para dan vazgeçemeyenler için pickpocket bunlardan birkaçı.
Oyunun max 1024x768 destekliyor ve grafik detaylarıda vasatın biraz altında. Kontroller oldukça karışık uzmanlaşmak için bikaç saatinizi ayırmanız gerekiyor. Ve şu an için yanlızca tek server açık oda singapur da. Bu yüzden lag ve ld sorunları olabiliyor.
Oyunun 2 günlük trial i var bunun için önce 300mb lık oyun setup ini indirmeniz gerekiyor. ve indirdikten sonra account unuzu açtırıp 2 gün trial inizin keytfini çıkarabilirsiniz.
Bu arada oyuna girerseniz merhabanizi esirgemeyin.
/tell jameson

Edit: Bu arada oyun galiba open beta çünkü hiç bi yerde ödeme kabul etmiyor. 2 gün olayını sallamış olmam mümkün :P[signature][hline]Muhendis A'ab Eclipse Star Wars Galaxies
Muhendis Atlantean Anarchy Online
Enginar Lionna Lineage 2
Orange Meteor Prime City Of heroes
Even a Jedi could LD.

[Bu mesaj Enginar tarafından 25 Nisan 2004 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Enginar tarafından 25 Nisan 2004 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

OOOOOOO eleman city of heroes oynuyortum desene yaaa?
benimde prime da (abimin daha doğrusu) level 16 fire Blaster'ı var benimde level 10 scrapper var yumrukcu scrapper =)

bi scrapperım vardı level 14 sırf 2 defa ard arda yanlış ability aldıgım icin sildim
level 10 da yanlış sectik
level 11 de slot açtık
level 12 de yine yanlış seçtik
level 13 te slot açtık
level 14 tede zıplama yerine özürlü bişey aldıydım hueueh ne geyikti ondan sildim =) sonra ice blaster,energy blaster,fire tanker,katanalı scrapper yaptım hepsini level 10 a getirdim bıraktım sildim =) oyunda karakterleri deniyorum gerçekten oyunda karakter yaratmak gibisi yok

sonunda baseball cu bi tip yarattım =)[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...