Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haydi kardeslerim 100'er 200'er

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

mücahid kol - gerçek lan - said:
Yanıtla

es selamun aleykum

islamda annelerın degerı cok yuksek tutulmustur hatta cennetin annelerin ayaklarının altında oldugu belirtilmiştir....bizim için anneler kutsaldır...cunku ayaklarının altında cennet vardır...biz ve muslumanlar annelere kufur etmemelidirler bırakın annelere hıcbırsekılde kufur etmemelerı gerekır...fakat aşırı dinsiz kemalistler ne anne ne baba hıcbirşey dınlemıyorlar sövüp duruyorlar sövmek cok kolay agzından yada parmagından cıkacak 2 kelimedir...önemli olan sövmemek...bizim kitabımızda sövmek küfür etmek yazmaz elh (ALLAH bizi küfürden sakınsın)...fakat bu kemalistlerin kitabı olan nutukta ozellikle annelere kufur etmek bol bol ıckı ıcıp kıcı bası acmak yazıor herhalde.......etrafınıza bı bakın nerde bi ateist alevi satanist...yanı dınden uzak bırını gordugunuzde bı sorun sıyası gorusunu....kesinlikle kemalistim diyicektir...cunku kemalizm artık onların herseyı olmusutr siyasi gorusu dini ırkı vs.....

netice itibariyle bu munafıkların veyahutta dusmanınızın bıle tahrıgıne kapılıp ona küfür etmeyın hele annesine hiç etmeyın....bırakın onlar etsınler kudursunlar catlasınlar....siz rahat olun...selam ve dua ile

oha gruptan gelen mesaja gel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ebru Taştan wrote
at 6:43pm on October 15th, 2008
çok komiksin...ha ha haaa...ya bu grupta sen ve senin gibilerin ne işi var çok merak ediyorum
Report

Emre Aydin wrote
at 9:53am on October 15th, 2008
ARKADAŞLAR ÇOK AFEDERSİNİZ, BEN SİZİN BİRİKTİRDİĞİNİZ SALAVATLARIN HEPSİNİ YEDİM YANLIŞLIKLA.

0'DAN BAŞLAMAK LAZIM ŞİMDİ TEKRAR, TÜH!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...