Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ders seçimi hakkında bir sorunum var?

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, hemen konuya giriyorum.
Tüm engellere rağmen okulun bizden istediği 30 krediyi, tüm dersleri seçerek tamamladım.

Tam 30 krediyi tamamladım diye sevinirken, dün kontrol için siteden derslerime baktığımdan fazladan ders eklendiğini gördüm. Şuan 32 kredlik ders seçmişim ama okul bizden 30 kredi istiyor.

İki tane seçmeli ders seçmişim yani bir tane seçmem gerekirken.
Sorununda şöyle kaynaklandığını düşünüyorum; Şimdi ben ilk Müzik Kültürünü seçmiştim sonra vazgeçip Müzik Kültürünü iptal edip ardından başka bir ders seçtim. Ama mallar iptal etmemişler Müzik Kültürünü.
Öğrenci İşlerindeki kadına gittim kadın yüzüme bile bakmadan 'dilekçe yaz' dedi.

Şimdi bu kadın göt mü? Dersimi iptal etmeyip iki derside eklemişler, ben bunların beceriksizliği yüzünden dilekçe mi yazıcam işim gücüm yok.

Şöyle bir çözüm yolu düşündüm ama bilgim olmadığı için emin olamadım: Şimdi bir hoca var tanıdıkmış, ama çokda tanıdık değil ama yanına gittiğimde bana 'bir isteğin var mı?' diye sorucağından eminim. Bu hocaya anlatayim mi durumu? Bana yardımcı olabilir mi? Çünkü öğreci işlerindeki hamınefendi bu ders iptalini 20 saniyede yapıcak önündeki bilgisayardan.

Teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Mezun olunca hepsini dövücem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...