Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakter Transferi ve " Paymed Rejected " Hatası

Pakize

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar char transfer etmeye çalısıyorum fakat ödeme kabul edilmedi diye bir hava veriyor.Bunun sebebi nedir anlayamadım.sonuçta 2 seneye yakındır aynı credi kartından aylık ödemeyi çekerken hiç bir problem yaşamadı ve hala aynı kredi kartından aylık ödemeyi çekmeye devam ediyor.Böyle bir sorun ile karşılaşan başka bir arkadaş var mı çözüm önerebilecek birisi ?.. yaklaşık 1 haftadır deneemekten oyundan soğudum denemekten her gün 24 saatlik ban yiyorum tekrar bekliyorum hala bir çözüme ulaşabilmiş değilim bir kaç kere mail attım fakat cevap gelmedi oyun içinden GM'lere pm attım fakat ondada gm'ler baştan savma cevaplar verdiler.

Şuanda transfer işleminin son aşamasındayım charım hem şuan ki server'da hemde transfer ettiğim yerde gözüküyor fakat iki yerdede oyuna giremiyorum işlemin son aşamasında credi kartından parayı çekerken " Ödeme Reddedildi " diye mesaj veriyor sistemlerindemi sorun benmde mi anlamadım credi kartında sorun yok limiti dolu değil günü geçmedi tek şühelendiğim Oyunu fransadan almıştım ve Country olarak fransa gözüküyor acaba fransa'dan fransa credi kartıyla mı transferi yapmalıyım diye saçma bir fikir geliyor aklıma başkada bir seçenek kalmadı aklıma gelen eğer öyleyse bile saçma çünkü normal aylık ödemesini alırken tıkır tıkır benim credi kartımdan çekmesini biliyor :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...