Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard Store Soygunu!!!

enderc

Öne çıkan mesajlar

ben bugün istetmeyi düşünüyorum. eğer gün içinde garanti bankasına eft havale yapabilecek ve bu zımbırtıdan isteyen varsa söylesin totalda kaç kişi olursak shipmenti ona göre bölelim yollayın parayı pmden de adres yollayın, siparişi ben verim geldiğinde yurtiçi kargodan adresinize atarım.

maksat shipment parası bölüşülsün yoksa pahalı oluo accık
Sosyal ağlarda paylaş

Bir seferde max 3 tane sipariş veriliyor.

Bir bilmeniz gereken çok önemli birşey var. Bu aletin şöyle bir dezavantajı var, eğer hesabı kullanan birden fazla kişi varsa, kırk yılın başı girip sadece banka ile ilgili yada inscription-tailor ile ilgili birşeyler yapıp çıkan arkadaşlarınız varsa bu olay bir anda sorun teşkil etmeye başlayabilir. Heryere giderken yanınızda götürmeniz gerektiğinide unutmayın (Ben direk araba - ev anahtarına taktım hiç kasmadan)

Yani evet alet süper güvenlik sağlıyor ama karşılığındada bir miktar konforunuzdan çalıyor. Her seferinde 2 şifre giriyorsunuz (kendi normal şifreniz + aletin şifre) ve eğer aynı aletle birden fazla hesaba kayıt yaptırırsanız hesapları birbirinde ayrı yerlerde kullanmak işkence olabiliyor.

Bu arada istediğiniz zaman bu cihaz ile hesabın bağını koparmanız mümkün, o bir sorun değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...