Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şikayet mi etmeliyim?

iCequeen

Öne çıkan mesajlar

Apache said:
ne diye şikayet edeceksin ben onu anlamadım

bilindik bir markanın resmi sitesinin verdiği bir hizmet bu.adam benımle saygılı konuşup "sadece" bilgi vermek zorunda ve bana yardımcı olmak zorunda.işi bunu gerektiriyor.fakat tersini yaptığına göre şikayet etmeliyim belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

son mesajın icerigi nedir vapurlar kısmının özellikle.sevgili falanmısın ben espriyi anlamadım.

onun dısında loglar dokulsun ortaya akalım neymıs asılma.bizim turkkızı default kendisine bakana asılır dusuncesinde hep daha kız bile olup olmadıgı belli degil ama seksist bi msg ararsak fede n1 olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
son mesajın icerigi nedir vapurlar kısmının özellikle.sevgili falanmısın ben espriyi anlamadım.

onun dısında loglar dokulsun ortaya akalım neymıs asılma.bizim turkkızı default kendisine bakana asılır dusuncesinde hep daha kız bile olup olmadıgı belli degil ama seksist bi msg ararsak fede n1 olmus.

cenk ile erdemin öle bi esprisi vardı.
evet bana merhaba dedi umarım bgn iyisinizdir dedi ondan açtım bu konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

e kendin diyosun olay, seksist olduğu için öyle dedim ki zaten. sen düşünüyomusun ciddi ciddi kadın müşteri temsilcisi birine yazsa buraya şikayet edeyim mi diye topik açacağını.

vapurlar da senin dediğine getirecektim, kendisine bakanı asılıyor zannediyor kızlar diye dilim varmadı. sen dile getirmişsin güzel olmuş.

ayrıca ciddi tartışacaksak kişisele alalım topiği lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...