Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aziz Yıldırım'dan Büyük Ayıp !

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Ayıp ya ligin bitmesine 6 hafta kala ali aydının iki tarafa yaptıgı hatayı sanki bjkliler yaptırmıs gsyi magdur etmiş gibi konusup turkiye federasyonunu tehdit ediyor... 6 mac kaldı hepsini kazancaz kimse engel olamaz deyip 6 hafta kala hakemleri iice strese sokuyor ayıp... Bu olaylar yuzunden hataların iki katına artacagına yuzde yuz eminim!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi mağdur kalma durumu var ve bunu sölüyo tahminim starda izledin biraz önce...

bu arada eğer yaptıran varsa çıkıp sölesin dio kimin yaptırdığını üstü kapalı sölüyo ama bu sölediği bjk de olabilir federasyonda açık açık bjk yaptırdı demio...

benge gayet mantıklı,gerekli,yerinde bir konuşma

HELAL BAŞKAN YÜRÜ!![signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle açtığımız topiclere dikakt etsek güzel olur. caps çok çirkin duruyor.

diğer topicin konusu değildi oraya yazmıştım buraya alayım
said:
Raid3r, 06 Nisan 2004 14:00 tarihinde demiş ki:
en komiği aziz yıldırımın çıkıp basın toplantısı yapmasıydı. mahuahu adam bi de mazlum rolüne büründü lol.

bi de diyor ki sinan engin inönüde kesin yyeneceğiz dedi. bu ne demek nasıl bu kadar emin olabiliyor.

be adam sen 11 puan gerideyken nasıl şampiyon olacağız diyordun? ali şen nasıl çıkıp fener 1. trabzon 2. bjk ancak 3. olur diyordu??
Sosyal ağlarda paylaş

eagle yapma alalhaşkına adam sinan enginin biz feneri inönüde yeneceğiz fenerin 1 maç kaybetmesi yeter lafına bile alf etti nasıl emin oluyor bukadar böyle imalı imalı başka şeyleri ifade ediyor dedi. yuh artık yani bir başkanın biraz haddini bilmesi lazım. kendi 11 puan gerideyken biz şampiyon olcaz diyor bişi yok. basın toplantısında 6 maçımızı da kazanıcaz diyor bişi yok. ama sinan engin biz feneri inönüde yenicez diyince şaibe oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

serdar bilgili bile çıkıp bjk yi savunuyosa bu maç sorası...

KİM TUTAR SENİ AZİZ BAŞKAN!!!!!!!

asıl terbiyesizlik:

ergun gürsoya sen fb ve tsnin avukatımısın diyen ve hala bjk yi savunabilen serdar bilgilinindir[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

ergün gürsoyün olayını herkes biliyor zaten. bjk-gs şampiyonlukta çekişirken son maçlarda gsnin maçını değil de aynı saatte oynana ts-bjk maçını izlemeye giden bir yönetici kendisi :)

ali aydının cezasını biz vceririz diyip de sonra kıvırtan da kendisi.

şu maçtan sonra çıkıp bilgilinin beşiktaşı savunması terbiyesizlikse aziz yıldırımın bu sezondan sonra birdaha konuşmaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

sinan engin biz yencez dio ki sinan engin hep bunu yapıos her maç öncesi ve sonrası...

aziz yıldırımda 6 maçıda kazancaz dedi sonuçta bu bi isteğini,arzusunu gerçek olmasını sitediği bişeyi dile getirme...

tamam aziz yıldırımın bu kadar şüphesini açık sölememsi gerek ama...

SÖYLETİYOLAR!!![signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

ben sinan enginin ki şaibe demedim ki farkındaysan aziz yıldırım şüphesini böle açık sölememeli dedim!![signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 06 Nisan 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş maçta beşikttaşın hakkı galatasaraydan fazla yenmiştir. Maçın başında bütün kontra ataklarımız faulle kesildi kimisi sarı kartlıktı ama fauller bile çalınmadı çoğunda. Galatasarın golunde kaleciye faul el ve ofsayt var beşiktaşın ilk penaltısı tartışılır ama çekme var. İkincisi bariz penaltı.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da ben kızımla kartopu oynuyorum derken sadece saçmalıyor başkasını zan altında bırakmıyor ki.

zaten sinan engine sokaktan biri çıkıp yere tükürdü diye iftira atsa bütün millet üstüne çullanacak o derece kalkıp adama böyle birşey söyleniyor.

yarın serdar bilgili çıkacakmış oda çıkıp 11 puan öndeyken nasıl söylüyordunuz şampiyonluğu diyecek öbür gün fenerli çıakcak uzadıkça uzayacak lig boyunca gidecek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 06 Nisan 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
söyletiyolar:

haksızlık yaparak,hak yiyerek,sabır taşırarak,hata yaparak,aşırı iddialı olarak söletiyolar

abi bu söylediklerin beşiktaşın itirazı için iyi sebep olabilir bu sene geneline bakarsan ama fener için biraz abes kaçar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben objektif olmaya çalışıorum dedim tam objektif olmadığımın daha doğrusu olamadığım farkındayım ama sen uğraşmıosun bile ltf ben o topicte kaçırmışım abana 4 kırmızı kartın neden hatalı olduğunu yazarmsın[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

zago haklı
ahmet haklı: kasıt var abi illaki değip bir yerlerinin kırılması mı gerek? o zaman ben çift taban dalayım dokunamıyım kart görmiyim!!
pancu haklı:değmişti tendona tam ii hatırla
ibrahim haklı:vurdu cesara bilemem ama ibrahim vurdu atıldı
ilhan haklı: savunman mükemmel ama boş ;) tam bjkli savunması tbr

:tebrikz:[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

fizban o tür demeç veren ibrahim altınsay vardı benim hatırladığım sadece o da istifa etti :) ha demeçleriyle hiçbir alakası yok ama olsun aehuaeh. ayrıca yönetimdeki en kral adamlardan biriydi :) ama biz cezasını veririz fln değil de acilen ellerini futbolun yakasından çekmeliler topluca istifa etmelilre fln demişlerdi.

yani ergün gürsoyun demeciyle pek benzer birşey değildi bence. onun dışında bizim yönetim hiç konuşmadı ki sadece lucescu konuştu :D o da bütün yönetime yetecek kadar konuştu maşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...